Karamandan.com

Karamandan.com

23 Mart 2019 Cumartesi
Hakkı Karaduman İddialı
AK Parti İl Genel Meclisi Adayı Eski Başkan Hakkı Karaduman “Kaldığımız yerden devam” mesajı verdi.
Kategori : Siyaset
13 Mart 2019 13:50
 
Hakkı Karaduman İddialı

AK Parti İl Genel Meclisi Adayı Eski Başkan Hakkı Karaduman “Kaldığımız yerden devam” mesajı verdi.

Akçaşehir Beldesi'nde 2004-2009 yılları arasında Belediye Başkanlığı yapan Hakkı Karaduman 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Partiden İl Genel Meclisi Üyeliğine 4. sıradan aday oldı.

Karamandan.com haber sitemizi ziyaret eden Karaduman, 25 yıllık siyasi tecrübesini il genel mecliisnde değerlendireceğini söyledi.

Belediye Başkanlığı tecrübesi olduğunu vurgulayan Karaduman “Kuruluşundan beri içinde bulunduğum AK Parti’den yine adayım. Bu sefer İl Genel Meclisinde köylerimize hizmet edeceğim. Zaten köylü olduğum için köylerimizin özellikle ova köylerimizin eksiklerine vakıfım. Halkımızın teveccühü ile seçimden sonra hızlı bir şekilde bölge insanımıza hizmete başlayacağız” dedi.

Karaduman açıklamasında; Biz siyasette etiket, mevki makam peşinde koşmayız. Anaların duası büyüklerin işareti, küçüklerimin gelecek hesabı, ehliyet, sadakat ve liyakat esası ile teşkilat terbiyesi çerçevesinde güzel ülkemin güzide insanlarına hizmet etmek istiyoruz. 

Daha evvel güzel işlere imza attık.  Yol, su, soğuk hava deposu, toplulaştırma faaliyetlerimiz bunlardan bazıları. Şimdi daha iyisini yapmak ve yarım bıraktıklarımızı tamamlamak için İl Genel Meclisine talibiz. Bölgemizin bir insanı olarak bölgemizin eksikliklerini ve ihtiyaçlarını biliyoruz. Bunlara çözüm olabilmek için projelerimiz var.

1989-2015 yılları arasında Karaman İl Özel İdaresinde kamu görevi yaptığım için kamu ve siyasi tecrübemizi yine halkımıza aktarmayı düşünüyorum."dedi.

Okunma : 1806
Foto galeri
tekin
guney sigorta
ak parti
maboto
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 20267 Gündem
Meteoroloji'den Karaman için 'Sarı Alarm'
22 Mart 2019 Okunma: 15485 Hava Durumu
Kepçe ile tarla düzeltirken tarihi yapı buldu
21 Mart 2019 Okunma: 7514 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın