Karamandan.com

Karamandan.com

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Hakkı Karaduman İddialı
AK Parti İl Genel Meclisi Adayı Eski Başkan Hakkı Karaduman “Kaldığımız yerden devam” mesajı verdi.
Kategori : Siyaset
13 Mart 2019 13:50
 
Hakkı Karaduman İddialı

AK Parti İl Genel Meclisi Adayı Eski Başkan Hakkı Karaduman “Kaldığımız yerden devam” mesajı verdi.

Akçaşehir Beldesi'nde 2004-2009 yılları arasında Belediye Başkanlığı yapan Hakkı Karaduman 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Partiden İl Genel Meclisi Üyeliğine 4. sıradan aday oldı.

Karamandan.com haber sitemizi ziyaret eden Karaduman, 25 yıllık siyasi tecrübesini il genel mecliisnde değerlendireceğini söyledi.

Belediye Başkanlığı tecrübesi olduğunu vurgulayan Karaduman “Kuruluşundan beri içinde bulunduğum AK Parti’den yine adayım. Bu sefer İl Genel Meclisinde köylerimize hizmet edeceğim. Zaten köylü olduğum için köylerimizin özellikle ova köylerimizin eksiklerine vakıfım. Halkımızın teveccühü ile seçimden sonra hızlı bir şekilde bölge insanımıza hizmete başlayacağız” dedi.

Karaduman açıklamasında; Biz siyasette etiket, mevki makam peşinde koşmayız. Anaların duası büyüklerin işareti, küçüklerimin gelecek hesabı, ehliyet, sadakat ve liyakat esası ile teşkilat terbiyesi çerçevesinde güzel ülkemin güzide insanlarına hizmet etmek istiyoruz. 

Daha evvel güzel işlere imza attık.  Yol, su, soğuk hava deposu, toplulaştırma faaliyetlerimiz bunlardan bazıları. Şimdi daha iyisini yapmak ve yarım bıraktıklarımızı tamamlamak için İl Genel Meclisine talibiz. Bölgemizin bir insanı olarak bölgemizin eksikliklerini ve ihtiyaçlarını biliyoruz. Bunlara çözüm olabilmek için projelerimiz var.

1989-2015 yılları arasında Karaman İl Özel İdaresinde kamu görevi yaptığım için kamu ve siyasi tecrübemizi yine halkımıza aktarmayı düşünüyorum."dedi.

Okunma : 1960
Foto galeri
maboto
EKSPERTİZ
KORKMAZLAR
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da mera kavgası 4 yaralı
17 Mayıs 2019 Okunma: 14380 Asayiş
Karaman'da gençlerin intihar girişimleri arttı
18 Mayıs 2019 Okunma: 12869 Asayiş
Eski muhtar bacanağını ve iki çocuğunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 9519 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın