Foto galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 16 Mart 2019  -  Saat : 01:50:48   Görüntülenme: 2821

Genç Adaylar İddialı

Aday oldukları mahalleler için günlerce fizibilite etütleri yaparak nasıl faydalı olabileceklerine kafa yoran genç, dinamik ve eğitimli muhtar adayları iddialı.

Karaman'da bu seçim genç adayların rüzgarı esiyor. Özellikle dikkat çeken isimler; 
Kazımkarabekir Paşa Mahallesi Muhtar Adayı Mahmut Ülker,
Hamidiye Mahallesi Muhtar Adayı Selçuk Evin ve
Mahmudiye Mahallesi Muhtar Adayı Fatih Mustafa Baysal
çalışmaları ile göz dolduruyorlar.

Genç adaylar zaman zaman bir araya gelerek şehrimiz için yapılabilecek çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuyorlar. Ayrıca tek tek mahalle sakinleri ile görüşerek onların dilek ve temennilerini not alıyorlar. Muhtar adayları bir yandan da mahallelerinde yaşayan yardıma muhtaç aileleri tespit ediyorlar. Hem kendi imkanları ile hem de devlet imkanları ile fakir fukaranın yanında olmaya gayret ediyorlar.

Mahmut Ülker - 
Kazımkarabekir Paşa Mahallesi Muhtar Adayı: 1985 Ortaoba Köyü doğumlu. Güney İnşaat Emlak Şirketi Müdürü olarak çalışmakta. 

Fatih Mustafa Baysal -
Mahmudiye Mahallesi Muhtar Adayı: Mahmudiye Mahallesi doğumlu 31 yaşında. Salon Minel Erkek Kuaförü sahibi.

Selçuk Evin -
Hamidiye Mahallesi Muhtar Adayı: 1985 yılında doğdu. İstanbul'da iş eğitimini alıp 2006 yılından bu yana askerlik şubesi karşısında "Salon Selcuk" kuaför salonunu işletiyor.  

 

Genç Muhtar Adaylar İddialı
Genç Adaylar İddialı Aday oldukları mahalleler için günlerce fizibilite etütleri yaparak nasıl faydalı olabileceklerine kafa yoran genç, dinamik ve eğitimli muhtar adayları iddialı.