Karamandan.com

Karamandan.com

29 Ekim 2020 Perşembe
Gelecek Partisi Karaman 1. Olağan İl Kongresi yapıldı
Karaman teşkilatı oluştu, teşkilatın başında Diyetisyen Hakan Diker var, İşte Gelecek Partisi Karaman Yönetimi.
Kategori : Siyaset
14 Ekim 2020 12:12
 
Gelecek Partisi Karaman 1. Olağan İl Kongresi yapıldı
karaman

Karaman teşkilatı oluştu, teşkilatın başında Diyetisyen Hakan Diker var, İşte Gelecek Partisi Karaman Yönetimi...

Kongre, Piri Reis Çay Bahçesinde gerçekleştirildi. Kongre öncesi gazetecilerle bir araya gelerek açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, parti olarak bugün itibarıyla 44. il kongresini yaptıklarını söyledi. 

Özdağ, “Bugün Karaman’dayız. Gelecek Partisi’nin 1’inci Olağan Kongresini yapacağız. Bugün itibariyle 44. İl Kongresini yapıyoruz. Türkiye’de 10 ay içerisinde 71 il başkanı atadık. Aynı zamanda 417 ilçe başkanlığımız da faaliyette. Bugün kanunun bizden istemiş olduğu 41 vilayette örgütlenmek ve 41 vilayetinin il kongresini yapmış olmaktı. Bu 6 ay sonra yapılacak olan büyük kurultaydan sonraki seçimlere girebilmek demek. 1 Kasım itibariyle Gelecek Partisi seçimlere girebilmek için Ankara’da büyük kongresini yapacak” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından kongreye Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da video konferans sistemiyle bağlanarak partililere seslendi. Piri Reis Çay Bahçesindeki kongreye Gelecek Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın yanı sıra 26. Dönem Konya Milletvekili Ömer Ünal, CHP Karaman İl Başkanı Cem Kağnıcı, Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Gençlik Politikalar Başkanı Mustafa Gözel, Sarıveliler Belediye Başkanı Halil Kulak ve partililer katıldı. Tek listeyle gidilen seçimde Karaman İl Başkanı Hakan Diker oldu.

Okunma : 8733
Foto galeri
REKLAM
EKSPERTİZ
Yavuzlar iplik
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Merhum kefeninin arasında not bıraktı
28 Ekim 2020 Okunma: 31923 Yaşam
TÜM BİNA KARANTİNAYA ALINDI
25 Ekim 2020 Okunma: 8302 Gündem
Karaman Selçuklu Hastanesinde hayrete düşüren ameliyat
27 Ekim 2020 Okunma: 8149 Sağlık
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın