Karamandan.com

Karamandan.com

17 Ağustos 2018 Cuma
Dr. Hakan Akbulut:  Hizmet için varız!
CHP Milletvekili Adayı Dr.
Kategori : Siyaset
23 Mayıs 2018 00:23
 
Dr. Hakan Akbulut:  Hizmet için varız!

CHP Milletvekili Adayı Dr. Hakan Akbulut, “Karaman’da hizmet için varız. Projelerimizle ve yapmayı öngördüğümüz hizmetlerimizle Karaman’ımızın ve bütün ilçelerimizin makûs talihini değiştireceğiz.”dedi. 

“İhmal edilmiş ve hak ettiği yerlere gelememiş Karaman’ımız mevcut tarihi, kültürel ve ekonomik birikimi ile bir DÜNYA ŞEHRİ olmayı hak ediyor.” Diyen Akbulut basın açıklamasında; “Sizlerle projelerimizi, hedeflerimizi ve vizyonumuzu paylaşacak olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. “

Akbulut: “Şahsıma sizlere hizmet etme imkanı vermeniz durumunda tüm projelerimizi gerçekleştirmek ve sizlere hizmet etmek için var gücümle çalışıp, Sizlerin karşınıza her zaman başımız dik çıkacağım. Biz inancımızı, kararlılığımızı ve gücümüzü Mevlana’dan, Yunus Emre’den, Karamanoğlu Mehmet Bey’den, Kazım Karabekir’den ve Piri Reis’den almaktayız.

Karaman’ımızda ve tüm Karaman ili coğrafyasında gerçekleştireceğimiz projelerimiz ve yapacağımız hizmetleri 6 ana başlıkta topladık.
    1-TURİZM
    2-EKONOMİ, İSTİHDAM, SANAYİ VE DIŞ TİCARET
    3-EĞİTİM
    4-TARIM VE SU
    5-YEREL SORUNLAR VE ALTYAPI
    6-DEZAVANTAJLI GRUPLAR

Önümüzdeki günlerde projelerimiz ve yapacağımız çalışmalar hakkında yüz yüze  gerçekleştireceğimiz  görüşmelerle, basın ve yayın yolu ile  ve sanal medya aracılığı ile hemşehrilerimize  detaylı  bilgi sunacağız ve  vizyonumuzu sizlerle paylaşacağız. İmkan verin Sizlere hizmet edelim. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.

Projelerimizi hayata geçirirken ve hizmetlerimizi üretirken herkesi kucaklayan bir anlayış içinde olacağız. Çalışmalarımızı ve projelerimizi; sivil toplum kuruluşları, meslek kuruluşları, sendikalar ve Karaman dışındaki hemşehrilerimizin oluşturduğu derneklerle birlikte gerçekleştireceğiz.
Parti milletvekili değil tüm Karaman’ın milletvekili olacağım.

Tüm Hemşehrilerimi candan kucaklıyorum.” İfadelerini kullandı.

Okunma : 2708
gultes c6
Aktekke
Gündem haberleri
Patlayan Düdüklü Tencere Evi Yaktı
13 Ağustos 2018 Okunma: 9186 Asayiş
Lüks otomobil tıra ok gibi saplandı
13 Ağustos 2018 Okunma: 9149 Asayiş
Karaman'da Fuhuş Operasyonuna Suç Üstü!
15 Ağustos 2018 Okunma: 8954 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın