Karamandan.com

Karamandan.com

03 Aralık 2020 Perşembe
Cumhurbaşkanı Erdoğan Karaman İle İlgili Ne Dedi?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde, Karaman'ı ilgilendiren konulara da değindi.
Kategori : Siyaset
02 Ekim 2020 17:01
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Karaman İle İlgili Ne Dedi?
karaman

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde, Karaman'ı ilgilendiren konulara da değindi. Konya Karaman çevre yolu ve Karaman hızlı tren hattı çalışmaları hakkında bilgi veren Erdoğan şu ifadeleri kullandı;

KARAMAN KONYA HIZLI TREN SENEYE KALDI

Konya Karaman hızlı tren hattının alt yapı, üstyapı, elektrifikasyon ve istasyon düzenlemelerini tamamlayarak elektrikli olarak işletmeye açtık. Sinyalizasyon çalışmalarının bitmesiyle bu hatta seneye hızlı tren işletmeciliğine geçiyoruz. Ayrıca Konya Karaman hattının devamında Karaman, Ulukışla, Yenice, Mersin ASdana Osmaniye ve Gaziantep arasındaki hızlı tren çalışmalarına devam ediyoruz" dedi.

KONYA KARAMAN ÇEVRE YOLU TAMAM

Anadolu Selçuklu Devleti’nin kadim başkenti Konya’ya sahip çıkılması bizi ayrı mutlu ediyor. Açılışı yapılacak diğer projemiz ise gelişen Konya için yapılan çevreyolu. Bugün çevreyolunun Konya-Karaman ve Konya-Ereğli arasında bağlantı sağlayan 22 kilometrelik birinci etabı açılıyor. Geri kalan kısımları ise peyder pey açılacak. 

Okunma : 13089
sağlam pen
guney sigorta
karaman


Yavuzlar iplik
Gündem haberleri
Karaman pandemide ne durumda?
30 Kasım 2020 Okunma: 12688 Sağlık
KARAMAN'DA İNANILMAZ İŞ KAZASI
29 Kasım 2020 Okunma: 9006 Asayiş
Genç Kadın Sokak Ortasında Bıçaklandı
30 Kasım 2020 Okunma: 8168 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın