Karamandan.com

Karamandan.com

25 Mayıs 2020 Pazartesi
Çalışkan: Herkese Teşekkürler
Belediye Başkan Aday Adayı Ertuğrul Çalışkan oylamaya katılan partililerin büyük bir vakar ve olgunluk gösterdiklerini ifade ederek: “Daha önce çeşitli sebeplerle aday adayı arkadaşlarımız, “kazanan kim olursa olsun kendileri kazanmışlarcasına çalışacaklarını” ifade ettiler bu Ak Parti adına büyük bir olgunluktur.
Kategori : Siyaset
07 Ocak 2009 09:00
 
Çalışkan: Herkese Teşekkürler
Belediye Başkan Aday Adayı Ertuğrul Çalışkan oylamaya katılan partililerin büyük bir vakar ve olgunluk gösterdiklerini ifade ederek: “Daha önce çeşitli sebeplerle aday adayı arkadaşlarımız, “kazanan kim olursa olsun kendileri kazanmışlarcasına çalışacaklarını” ifade ettiler bu Ak Parti adına büyük bir olgunluktur. Tüm adaylar olarak bu fikri uygulayacağımıza eminim.

Ak Parti teşkilatına teşekkürler

Ayrıca çetin kış şartlarına rağmen uzaktan yakından büyük bir ciddiyet içerisinde oylamaya katılan Ak Parti teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri ve Mahalle temsilcilerimize  teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Karaman hizmetin en güzeline layıktır, bu hizmeti verecek belediye başkanın tespiti konusunda bu güne kadar yapılan çalışmalardaki uyumlu tutumun devam edeceği kanaatindeyim.

Tüm halkımıza bu vesileyle sevgilerimi ve hürmetlerimi sunuyorum’’dedi.

Yapılan temayül yoklamasının Ak Parti Genel Merkezi tarafından değerlendirilmesi ile milletvekillerinin ve Karaman kamuoyunun görüşleri doğrultusunda Ak Parti Karaman Belediye Başkan adayı açıklanacak.

 

Okunma : 4495
EKSPERTİZ
atsepete
guney sigorta
seç
karaman


Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 8478 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 6916 Asayiş
Karaman'da apart kumarhaneyi polis bastı
21 Mayıs 2020 Okunma: 6800 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın