Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ekim 2019 Çarşamba
Çalışkan: Herkese Teşekkürler
Belediye Başkan Aday Adayı Ertuğrul Çalışkan oylamaya katılan partililerin büyük bir vakar ve olgunluk gösterdiklerini ifade ederek: “Daha önce çeşitli sebeplerle aday adayı arkadaşlarımız, “kazanan kim olursa olsun kendileri kazanmışlarcasına çalışacaklarını” ifade ettiler bu Ak Parti adına büyük bir olgunluktur.
Kategori : Siyaset
07 Ocak 2009 09:00
 
Çalışkan: Herkese Teşekkürler
Belediye Başkan Aday Adayı Ertuğrul Çalışkan oylamaya katılan partililerin büyük bir vakar ve olgunluk gösterdiklerini ifade ederek: “Daha önce çeşitli sebeplerle aday adayı arkadaşlarımız, “kazanan kim olursa olsun kendileri kazanmışlarcasına çalışacaklarını” ifade ettiler bu Ak Parti adına büyük bir olgunluktur. Tüm adaylar olarak bu fikri uygulayacağımıza eminim.

Ak Parti teşkilatına teşekkürler

Ayrıca çetin kış şartlarına rağmen uzaktan yakından büyük bir ciddiyet içerisinde oylamaya katılan Ak Parti teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri ve Mahalle temsilcilerimize  teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Karaman hizmetin en güzeline layıktır, bu hizmeti verecek belediye başkanın tespiti konusunda bu güne kadar yapılan çalışmalardaki uyumlu tutumun devam edeceği kanaatindeyim.

Tüm halkımıza bu vesileyle sevgilerimi ve hürmetlerimi sunuyorum’’dedi.

Yapılan temayül yoklamasının Ak Parti Genel Merkezi tarafından değerlendirilmesi ile milletvekillerinin ve Karaman kamuoyunun görüşleri doğrultusunda Ak Parti Karaman Belediye Başkan adayı açıklanacak.

 

Okunma : 4430
guney sigorta
maboto
seç
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Yağmurlu günler bekleniyor! Karaman hava durumu
22 Ekim 2019 Okunma: 10898 Karaman Hava Durumu
Komşuları tarafından ölü olarak bulundu
20 Ekim 2019 Okunma: 9676 Asayiş
SON DAKİKA: BABA OĞULU AYAKLARINDAN VURDULAR
20 Ekim 2019 Okunma: 9607 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın