Karamandan.com

Karamandan.com

15 Temmuz 2020 Çarşamba
karaman

Berat Albayrak'ın ailesine çok iğrenç saldırı! 
Tepkiler sonrası hesabı kapatıp kaçtı! Kaynak: Berat Albayrak'ın ailesine çok iğrenç saldırı! Tepkiler sonrası hesabı kapatıp kaçtı!  Dördüncü kez baba olma sevinci yaşayan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve ailesi sosyal medyada çok iğrenç bir saldırı yapıldı.
Kategori : Siyaset
30 Haziran 2020 19:39
 
Berat Albayrak'ın ailesine çok iğrenç saldırı! 

Tepkiler sonrası hesabı kapatıp kaçtı! Kaynak: Berat Albayrak'ın ailesine çok iğrenç saldırı! Tepkiler sonrası hesabı kapatıp kaçtı! 

Dördüncü kez baba olma sevinci yaşayan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve ailesi sosyal medyada çok iğrenç bir saldırı yapıldı.

Albayrak'ı ve ailesini doğrudan hedef alan paylaşıma vatandaşlar tarafından tepkiler çığ gibi büyüdü.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak dördüncü kez baba oldu.

Berat Albayrak ve Esra Albayrak çifti yeni doğan bebeklerine Hamza Salih adını verdi.

Çiftin mutlu gününde bir Twitter tetikçisi alçak bir paylaşımda bulundu. Bakan Albayrak ve eşini doğrudan hedef alan ahlaksız paylaşıma tepkiler çığ gibi büyüdü, Albayrak'a destek mesajları yağdı.

GÜNDEM OLDU 

Gönderisinde 'Hani karısı kovmuştu evden, bu çocuk kimden peki?' ifadelerini kullanan kişinin sözleri sonrası açılan #AhlaksızErcanTutuklansın etiketi Twitter Türkiye gündeminde ikinci sıraya yerleşti.

AK PARTİ ATEŞ PÜSKÜRDÜAK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Twitter üzerinden yapılan alçak paylaşıma tepki gösterdi. 

Kişisel hesabından paylaşımda bulunan Mehmet Muş, konunun yargıya taşınacağını belirtti.CHP'YE "RİYAKARSINIZ" AÇIKLAMASIMuş, "Haysiyetsiz, alçak bir Twitter tetikçisi, Sayın Bakanımız Berat Albayrak'ın ailesine yönelik ahlaksız bir paylaşımda bulunmuş. 

Bu şerefsiz, yargıya hesap verecek elbette!" ifadelerini kullandı.Muş paylaşımında CHP kanadının konuya karşı sessizliğini eleştirdi. Muş şu ifadeleri kullandı: Bu alçaklara sessiz kalıp çifte standartlı davranan CHP'ye sesleniyorum: İkiyüzlüsünüz, riyakarsınız!BAŞAK DEMİRTAŞ İÇİN ORTALIĞI AYAĞA KALDIRMIŞLARDIHDP'nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'a yönelik çirkin ifadelerin kullanıldığı tweet sonrası tek yürek olan Twitter'ın bu konuda ayrıştığı görüldü.

"SUSACAK MISINIZ?

"Bazı kullanıcılar, 'Yoksa konu Selahattin Demirtaş'ın karısı olmadığı için susacak mısınız?' ifadeleriyle tepkisini dile getirdi. Kaynak: Berat Albayrak'ın ailesine çok iğrenç saldırı! Tepkiler sonrası hesabı kapatıp kaçtı! 

Okunma : 1781
guney sigorta
EKSPERTİZ
karaman


Gündem haberleri
Aracın Parçaları 300 Metre Savruldu
11 Temmuz 2020 Okunma: 14895 Asayiş
Yunus Emre Lösemiye Yenik Düştü
11 Temmuz 2020 Okunma: 6152 Yaşam
Karapınar'da şüpheli ölüm
13 Temmuz 2020 Okunma: 5058 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın