Karamandan.com

Karamandan.com

23 Eylül 2019 Pazartesi
Belediye Başkan Adayı Emin Ege 1. İstasyon Caddesindeki Esnafları Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri ile  1.
Kategori : Siyaset
13 Mart 2019 17:26
 
Belediye Başkan Adayı Emin Ege 1. İstasyon Caddesindeki Esnafları Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri ile  1. İstasyon Caddesindeki Esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege, ve parti yöneticileri ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Karaman'da gezmedik sokak, sıkmadık el bırakmayan CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege, "Vatandaşlarımızla kucaklaşıp onların sorunlarını dinlemeye ara vermeden devam ediyoruz." dedi.

Gittiği yerlerde yoğun ilgiyle karşılaşan Emin Ege  Karaman'ımızın en önemli işlek caddelerinden 1. İstasyon Caddesindeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege"Esnaflarımızın bu önemli caddede bile işlerinin durgun olduğunu gözlemledik.Esnaf ve vatandaşlarımızın sıkıntılarını Belediyeciliğimizde birlikte istişare ederek sorunlarını çözeceğiz.

Hoşgörülü, saygılı, hakça paylaşan, hesap veren, şeffaf yönetilen, yoksulluğu yenen, üreten, istihdam yaratan, yenilikçi, ulaşım ve altyapı sorunları çözülmüş, nefes alan, sosyal adaletin sağlandığı, kültür ve sanatı geliştiren, doğa dostu, mutlu ve gülümseyen bir Karaman için desteklerinizi bekliyoruz." şeklinde konuştu.

 

Okunma : 903
Foto galeri
EKSPERTİZ
maboto
guney sigorta
seç
Gündem haberleri
Karaman'da sokak ortasında adam vurdular
20 Eylül 2019 Okunma: 23021 Asayiş
Feci kaza ağır yaralılar var
20 Eylül 2019 Okunma: 12963 Asayiş
Karaman’da yolcu otobüsü ile çarpışan kadın sürücü kaçtı!
21 Eylül 2019 Okunma: 8570 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın