Karamandan.com

Karamandan.com

23 Mart 2019 Cumartesi
Belediye Başkan Adayı Emin Ege 1. İstasyon Caddesindeki Esnafları Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri ile  1.
Kategori : Siyaset
13 Mart 2019 17:26
 
Belediye Başkan Adayı Emin Ege 1. İstasyon Caddesindeki Esnafları Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri ile  1. İstasyon Caddesindeki Esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege, ve parti yöneticileri ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Karaman'da gezmedik sokak, sıkmadık el bırakmayan CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege, "Vatandaşlarımızla kucaklaşıp onların sorunlarını dinlemeye ara vermeden devam ediyoruz." dedi.

Gittiği yerlerde yoğun ilgiyle karşılaşan Emin Ege  Karaman'ımızın en önemli işlek caddelerinden 1. İstasyon Caddesindeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege"Esnaflarımızın bu önemli caddede bile işlerinin durgun olduğunu gözlemledik.Esnaf ve vatandaşlarımızın sıkıntılarını Belediyeciliğimizde birlikte istişare ederek sorunlarını çözeceğiz.

Hoşgörülü, saygılı, hakça paylaşan, hesap veren, şeffaf yönetilen, yoksulluğu yenen, üreten, istihdam yaratan, yenilikçi, ulaşım ve altyapı sorunları çözülmüş, nefes alan, sosyal adaletin sağlandığı, kültür ve sanatı geliştiren, doğa dostu, mutlu ve gülümseyen bir Karaman için desteklerinizi bekliyoruz." şeklinde konuştu.

 

Okunma : 717
Foto galeri
guney sigorta
ak parti
tekin
maboto
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 20283 Gündem
Meteoroloji'den Karaman için 'Sarı Alarm'
22 Mart 2019 Okunma: 15534 Hava Durumu
Kepçe ile tarla düzeltirken tarihi yapı buldu
21 Mart 2019 Okunma: 7518 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın