Karamandan.com

Karamandan.com

09 Ağustos 2020 Pazar
Başkan Çağlayan; Durmak Yok Yola Devam
Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Gönül Seferberliği” kapsamında ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
Kategori : Siyaset
06 Temmuz 2020 18:24
 
Başkan Çağlayan; Durmak Yok Yola Devam

Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Gönül Seferberliği” kapsamında ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Karaman AK Parti il Başkanı Abidin Çağlayan bu haftaki programıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada;

Sayın Cumhurbaşkanımızın anlamlı çağrısından sonra da Karaman AK Parti teşkilatları olarak geleneksel hale getirdiğimiz il, ilçe ve esnaf ziyaretlerimize kaldığımız yerden durmak yok yola devam diyerek hemşerilerimizle bir araya geliyoruz.

Hafta sonu AK Parti Sarıveliler ilçe başkanımız Mehmet Canpolat, ilçe yönetim kurulu üyelerimiz ve İl Genel Meclis üyemiz Ahmet BÖYÜK ile birlikte Sarıveliler ilçemizde ilçe esnafımızı ve hemşerilerimizi ziyaret ettikten sonra  Civler köyü, Civandere köyü ve Uğurlu köyü muhtarları ve köy sakini hemşerilerimizle bir araya gelerek Cumhurbaşkanımızın selamlarını ilettik. Hasbihal edip istişarelerde bulunup köylerimizin ihtiyaç ve sorunlarını konuştuk.

Geleceğimizin mimarı olan çocuklara oyuncak ve maske hediye ederek gönüllerini aldık. Sevinçlerine ortak olduk.

Sonraki durağımız kirazıyla tüm dünyada ünlenen Başyayla ilçemizdi.  Ak Parti İlçe başkanımız Mustafa Canlı,  Belediye başkanımız Ahmet İpek, İl Genel Meclis üyemiz Abdulkadir Ateş, Mehmet Ali Okutan ve İl, ilçe yönetim kurulu üyelerimizle ilçede faaliyet gösteren esnaf hemşerilerimizi ve pazar esnafımızı ziyaret ettik. “Hayırlı işler” dileklerinde bulunarak Cumhurbaşkanımızın selamlarını ilettik.

Başyayla ilçemizde hizmet veren Ali Rıza Alıçlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve personelini ziyaret ettik. Özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettik.

Başyayla ilçemize bağlı Büyükkarapınar, Üzümlü, Bozyaka ve Kışla Köylerini ziyaret ederek muhtar ve köylerde yaşayan hemşerilerimizle bir araya geldik, köy esnaflarımızı ziyaret ettik. Kışla köyünde bulunan Tarımsal Kalkınma Kooperatifini ziyaretimizde başkanı Ahmet Koraş’dan Kooperatif yatırımları ve çalışmalar hakkında bilgi aldık.  Böyle başarılı bir kooperatifi yöreye kazandıranlara çok teşekkür ediyorum.

Başyayla İlçemizin Büyükkarapınar, Üzümlü ve Bozyaka köylerinin topraklarına bereket getirecek Üzümlü Göletinin inşaat şantiyesini ziyaret ettik. DSİ ve Firma yetkililerinden bilgi aldık.

Ziyaretlerimiz kapsamında, Başyayla ve Sarıveliler ilçelerimizde, Cumhurbaşkanımızın selamını ilettiğimiz ve bizleri ağırlayan muhtar ve köylülerimize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Karaman TOKİ Yunus Emre Mahallesi çevre yolunda asfaltsız kalan bölümün asfaltlama çalışmalarını Merkez ilçe Başkanımız Feyzullah Tunç, Karayolları 33. şube Şefi Hasan Dökme ve mahalle muhtarı Durmuş Ali Yumru ile birlikte yerinde inceledik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Okunma : 2368
Foto galeri
karaman


EKSPERTİZ
guney sigorta
Gündem haberleri
Feci Kaza! Baba Yaralı, Oğlu Hayatını Kaybetti
08 Ağustos 2020 Okunma: 12127 Asayiş
Karaman'da tartıştığı kız kardeşini silahla yaraladı
07 Ağustos 2020 Okunma: 9553 Asayiş
Karaman Valiliği Covid-19 tedbirleri ek genelgesini yayınladı
05 Ağustos 2020 Okunma: 6331 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın