Karamandan.com

Karamandan.com

28 Mayıs 2020 Perşembe
AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, partisinin 18.
Kategori : Siyaset
14 Ağustos 2019 00:00
 
AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü

AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, partisinin 18. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Şeker, mesajında, AK Parti'nin Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde kurulduğunu, Türk siyaset sahnesine "güneş gibi" doğduğunu belirterek partisinin Türkiye'nin umudu olduğunu kaydetti. 

Girdiği tüm seçimlerden birinci parti olarak çıkan AK Parti'nin ilkeli ve dürüst politika anlayışıyla yaptığı büyük hizmetler ile çok kısa zamanda ülkenin kaderini değiştirdiğini ifade eden Şeker, teşkilat olarak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine kararlılıkla yürüyeceklerini aktardı. 

"Ülkemizin siyasi ve ekonomi alanlarında büyük sıkıntılar yaşadığı, ümitlerin karardığı bir dönemde AK Parti'nin kuruluşu ve iktidarıyla ülkemizin gelişmesi, kalkınması ve ilerlemesi adına çok önemli gelişmeler yaşanmıştır." diyen Şeker, "Milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yola çıkan Ak kadrolar iç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal yaşama ve demokrasiden insan haklarına kadar her alanda devrim niteliğinde çok önemli projeleri hayata geçirmiştir." dedi.

Şeker, mesajında şu ifadelere yer verdi; 

Milletin Partisi AK Parti bundan tam 18 yıl önce 14 Ağustos 2001 tarihinde Milletin adamı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde kurularak Türk siyaset sahnesine güneş gibi doğmuş ve ülkemiz için kurtuluş ve gelecek umudu olmuştur. 

AK Parti kuruluşundan kısa bir süre sonra 3 Kasım 2002 tarihinde yapılan genel seçimlerde milletimizin büyük teveccühü ile tek başına iktidara gelmiş, yine kuruluşundan günümüze girdiği tüm seçimlerden hep birinci parti olarak çıkmış ve 18 yıldır kesintisiz iktidar olma başarısı göstermiştir. Partimiz ilkeli ve dürüst politika anlayışı ve yaptığı büyük hizmetler ile çok kısa zamanda ülkemizin çehresini ve kaderini değiştirmiştir. 

Ülkemizin siyasi ve ekonomi alanlarında büyük sıkıntılar yaşadığı, ümitlerin karardığı bir dönemde AK Parti'nin kuruluşu ve iktidarı ile birlikte ülkemizin gelişmesi, kalkınması ve ilerlemesi adına çok önemli gelişmeler yaşanmıştır. 

Milletin adamı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yola çıkan AK kadrolar ülkemizin daha güçlü bir ülke olması ve daha müreffeh bir hale gelmesi için maruz kaldıkları tüm engellemelere ve zorluklara rağmen hizmette ve başarıda sınır tanımayarak gece gündüz yaz kış demeden inanç ve kararlılıkla mücadele etmiş yapılan çalışmalar ile iç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal yaşama ve demokrasiden insan haklarına kadar her alanda devrim niteliğinde çok önemli projeler hayata geçirilmiştir.

AK kadroların neferleri olarak bizlerde ülkemizi çok daha ileriye götürme adına ilk günkü heyecan, azim ve inançla çalışmaya ve hizmet etmeye, dün olduğu gibi bugün ve yarında gönüllerin partisi olmaya halka hizmetin Hakka hizmet inancıyla 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine kararlılıkla yürüyoruz. Ülkemize ve milletimize hizmeti her şeyin üstünde tutan partimiz, liderinin çizdiği bu kutlu yolda milleti için milleti ile var olmaya devam edecektir inşallah. 

Ak kadrolarıyla başarıdan başarıya koşarak ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan partimizin her kademesindeki tüm değerli mensuplarını en kalbi duygularımla kutlar, en derin şükranlarımı sunar, hayatını kaybetmiş olanlara Yüce Allah (C.C)’tan rahmet diliyorum. Daha nice AK yıllara, AK icraatlar ile ulaşmak dileğiyle 18. kuruluş yıl dönümünün ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını Yüce Allah (C.C)’tan niyaz ediyorum.” dedi. 
 

Okunma : 1430
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
seç
atsepete
Gündem haberleri
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 9464 Asayiş
Polisin "dur" ihtarına uymayan kişiye 7 bin 938 lira ceza kesildi
26 Mayıs 2020 Okunma: 7118 Asayiş
Mut'ta çalınan keçiler Karaman'da mezbahanede kesilmiş halde bulundu
27 Mayıs 2020 Okunma: 4990 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın