Karamandan.com

Karamandan.com

25 Eylül 2020 Cuma
AK Parti Kongre Sürecine Devam Ediyor
AK Parti'de 2020 bahar aylarında yurt genelinde başlamasına rağmen pandemi nedeniyle durdurulan kongreler yeniden başlıyor.
Kategori : Siyaset
10 Ağustos 2020 13:13
 
AK Parti Kongre Sürecine Devam Ediyor
karaman

AK Parti'de 2020 bahar aylarında yurt genelinde başlamasına rağmen pandemi nedeniyle durdurulan kongreler yeniden başlıyor. 

Karaman'da Taşeli hariç diğer bölgelerde kongrelerini tamamlayan AK Parti 11 Eylül 2020 tarihinde Ermenek, Başyayla ve Sarıveliler İlçe kongrelerini yaparak 12 Eylül 2020 tarihinde de Karaman Merkez İlçe kongresini yapacak. Mevcut Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç ile kongreye gitmesi beklenen AK Parti Kasım yıl kadar İl Başkanlığı dahil tüm kongreleri tamamlamayı planlıyor.

Kongre sürecimize kaldığımız yerden devam ediyoruz

Konuyla ilgili AK Parti teşkilatlarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir: "Kongre sürecimize kaldığımız yerden devam ediyoruz" dedi. Kandemir açıklamasında "Salgın sebebiyle ara vermek zorunda kaldığımız kongrelerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yarın başlayacağımız ilçe kongrelerimizi kasım ayı sonunda bitirmeyi planlıyoruz" dedi.

"Yeniden başlayacağımız ilçe kongrelerimizi kasım ayı sonunda bitirmeyi planlıyoruz." diyen Kandemir, açıklamsında şu ifadeleri kullandı; 

İlçe kongrelerimizi kasım ayı sonunda bitirmeyi planlıyoruz. Ardından il kongrelerimize başlayacak ve büyük kongremiz ile kongre sürecimizi tamamlamış olacağız. 19 yıldır ülkemize hizmet eden AK kadrolarımız tecrübeli, vefakar, fedakar kadrolarını yeni arkadaşlarımızla takviye ederek inandığı yolda yürümeye devam edecek. Milletimizin bizden beklentilerini biliyoruz ve sorumluluğumuzun ağırlığının farkındayız. Liderimiz önderliğinde söyleyecek çok sözümüz, yapacak çok işimiz var. Kuşkusuz bu süreçte kongrelerimiz Bakanlığımızın tavsiyeleri doğrultusunda her türlü tedbirler alınarak yapılacak. Kongrelerimizin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.

 

Okunma : 2940
Foto galeri
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Başkan Bayram: Üreticilerimiz hibelerden yararlansın
23 Eylül 2020 Okunma: 22279 Tarım
Karaman'ın 1 yıllık şirket ve işletme bilançosu
22 Eylül 2020 Okunma: 15511 Ekonomi
Başkan Bayram: Üreticilerimizin hakkı için Rekabet Kurumu’na başvurduk
22 Eylül 2020 Okunma: 15057 Tarım
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın