Karamandan.com

Karamandan.com

20 Ekim 2020 Salı
AK Parti Karaman Teşkilatı, yeni atanan isimleri ziyaret etti
AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, Karaman'a yeni atanan Sarıveliler ve Ermenek kaymakamları ile Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kategori : Siyaset
28 Eylül 2020 10:12
 
AK Parti Karaman Teşkilatı, yeni atanan isimleri ziyaret etti
karaman

AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, Karaman'a yeni atanan Sarıveliler ve Ermenek kaymakamları ile Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, ilçe kongre çalışmalarının bitmesiyle teşkilat çalışmalarına ve ziyaretlerine kaldığı yerden devam etti.

Teşkilat mesaisine yeni atanan ilçe kaymakamlarına ve savcılarına hayırlı olsun ziyareti ile başlayan Başkan Çağlayan esnaf ziyareti ile devam etti. Yoğun programına Ermenek kurum ziyaretlerini de ekleyen Çağlayan, çalışmalar hakkında bilgi alarak özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Sarıveliler Kaymakamına hayırlı olsun ziyareti

Çağlayan'ın ilk adresi Sarıveliler teşkilatı oldu. Ardından Sarıveliler İlçe Başkanı ve teşkilat üyeleri ile beraber Sarıveliler ilçesine yeni atanan Kaymakam Abdussamet Kılıç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Ermenek Kaymakamı ve kurumlara ziyaret

Başkan Çağlayan, Sarıveliler programını tamamladıktan sonra teşkilat mensupları ile beraber Ermenek ilçesine geçerek Kaymakam Hacı Osman Hökelekli'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gönül  seferberliği  kapsamında Ermenek kurum ve personel ziyaretlerini de ekleyen  Başkan Çağlayan, Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı Harun Ünlüsoy'a da hayırlı olsun ziyaretinden sonra, Adli Yargı Adalet Komisyon Başkanı Burak Dinç, Ermenek İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı, Cezaevi Müdürlüğü, Ermenek Müftülüğü, Köylere Hizmet Götürme Birliği, Karayolları 37. Şube şefliği, Orman İşletme Müdürlüğü ve KYK’ya ziyarette bulunarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını iletti ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Ermenek ve Sarıveliler Gönül Seferberliği programında Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan’a Ermenek İlçe Başkanı Mevlüt Sarıtaş, Sarıveliler İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Eyüp Çayır, Ermenek Kadın Kolları Başkanı Fadime Ergün, Ermenek ve Sarıveliler ilçe yönetim kurulu üyeleri ve İl yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

 

Okunma : 1392
Foto galeri
REKLAM
EKSPERTİZ
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman’da motosiklet kazası: Ömer Ünal hayatını kaybetti
16 Ekim 2020 Okunma: 16101 Asayiş
Karaman’da silahlı kavga: 1 yaralı
18 Ekim 2020 Okunma: 12864 Asayiş
Işıksız Römork Dehşeti Yaşattı! 1'i Ağır 4 Yaralı
16 Ekim 2020 Okunma: 9980 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın