Karamandan.com

Karamandan.com

26 Mayıs 2020 Salı
AK Parti Basınla Bir Araya Geldi
Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan ve Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Kategori : Siyaset
13 Mart 2020 11:35
 
AK Parti Basınla Bir Araya Geldi

Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan ve Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde basın mensuplarına arabaşı ikramında bulunan AK Parti Başkanları sorulara da cevap verdi.

“Ekim ayından itibaren delege seçimlerimiz yapıldı ve kongrelerimiz başladı” diyen Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, Nüfusu 5 bin üzerinde olan yerlerde kongre yapıldığını ve 5 binin altında olan yerlerde ise atama usulü yapıldığını söyledi.

Çağlayan açıklamasında; “Belde kongrelerinin ardından 3 hafta önce ilçe kongrelerimiz başladı. Geçen hafta İdlib şehitlerimiz nedeniyle Ermenek, Sarıveliler ve Başyayla ilçelerinde kongre ertelendi. Kâzımkarabekir ve Ayrancı ilçelerinde kongrelerimizi yaptık. Bu hafta sonu da Pazar günü Merkez ilçe Kongremiz yapılacak. İl Kongreleri de Eylül ayından sonra programlanacak.” Dedi.

ABDÜLHAMİT GÜL KATILACAK

AK Parti Merkez İlçe Kongresinin Adalet Bakanı Abdulhamit Gül katılımıyla gerçekleşeceğini aktaran Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, delegelerin belirlendiğini ve Pazar günü saat 10.00'dan itibaren kongrenin başlayacağını ifade etti. “Arkadaşlarımızla ekip halinde tüm köy ve mahallelerimizde çalışma yapıyoruz.” Diyen Tunç “Bakanımız bizlere kongremizde eşlik edecek. Kongreler bir düğün bir bayram bir coşku şeklinde geçer. Hep bu şekilde oldu. Pazar günü de böyle olmasını sağlamak için ekip halinde çalışma yapıyoruz. AK Parti Karaman teşkilatlarının ve hepimizin bir düğünü, bir bayramı olacak" ifadelerini kullandı.

 

Okunma : 1586
Foto galeri
seç
guney sigorta
atsepete
EKSPERTİZ
karaman


Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 9673 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 8225 Asayiş
Karaman Sokakları boş kaldı!
23 Mayıs 2020 Okunma: 5678 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın