Karamandan.com

Karamandan.com

14 Ağustos 2020 Cuma
AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMA
AK Parti Karaman teşkilatında Geleneksel Bayramlaşma programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Kategori : Siyaset
12 Ağustos 2019 23:57
 
AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMA

AK Parti Karaman teşkilatında Geleneksel Bayramlaşma programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Karaman teşkilatı, her bayram olduğu gibi bu bayramda, gelenek haline gelen bayramlaşma programını Kurban bayramının 2. günü gerçekleştirdi. 

Yapılan açıklamada; "AK Parti Karaman Teşkilatı olarak bütün kademelerin ve yönetimlerinin hazır bulunduğu programa vatandaşlardan da yoğun bir katılım oldu." denildi.

Programın açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Abidin Çağlayan; “Geçtiğimiz bir  yıl içerisinde iki seçim atlatdık. Bu secimler sebebiyle onyedi yıldır iktidarda olan partimizi ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı devirme adına ülkemize gerek ekonomik gerek siyasi olarak var gücüyle saldıranlar için bu secim son umut idi. 

2023 yılına varmadan önce  zaafa ugratmak adına ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. Elhamdullillah ki milletimizin takdiri ile bu secimlerden de birinci parti olarak çıktık. Seçim bittiği günün ertesi günü diğer seçim çalışması başlar, bizim teşkilatcılık anlayışımız budur. 

Vatandaşlarımızla iç içe olmak onları anlamak ve onlar için çalışmak en önemli hedefimizdir.” dedi. 

Çağlayan’ın konuşmasının ardından AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser’de konuşmasında, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak bütün teşkilat mensupları ve vatandaşların bayramını kutladı. 

Milletvekili Recep Şeker ise teşkilat mensubu ve vatandaşların bayramını kutladıktan sonra mevcut devam eden hizmetler hakkında bilgi vererek “Karaman için kim bir çivi dahi çakmak isterse yanındayız, ama bir çivi dahi çakılmasına engel olmaya çalışan olursa da onun karşısındayız.” sözleri dikkat çekti.
 
İl Başkanı Abidin Çağlayan, Milletvekilleri ve Kademe başkanları ile birlikte, teşkilat da bulunan herkesle tek tek tokalaşıp bayramlaşmasının ardından program sona erdi.

Okunma : 2409
Foto galeri
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Düğün kavgası mahalleyi ayağa kaldırdı
12 Ağustos 2020 Okunma: 16265 Asayiş
Müjdeli Corona haberi geldi
10 Ağustos 2020 Okunma: 9478 Sağlık
Polonyalı gençler Karaman’da faaliyete başladı
10 Ağustos 2020 Okunma: 9268 Eğitim
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın