Karamandan.com

Karamandan.com

20 Ekim 2019 Pazar
AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMA
AK Parti Karaman teşkilatında Geleneksel Bayramlaşma programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Kategori : Siyaset
12 Ağustos 2019 23:57
 
AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMA

AK Parti Karaman teşkilatında Geleneksel Bayramlaşma programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Karaman teşkilatı, her bayram olduğu gibi bu bayramda, gelenek haline gelen bayramlaşma programını Kurban bayramının 2. günü gerçekleştirdi. 

Yapılan açıklamada; "AK Parti Karaman Teşkilatı olarak bütün kademelerin ve yönetimlerinin hazır bulunduğu programa vatandaşlardan da yoğun bir katılım oldu." denildi.

Programın açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Abidin Çağlayan; “Geçtiğimiz bir  yıl içerisinde iki seçim atlatdık. Bu secimler sebebiyle onyedi yıldır iktidarda olan partimizi ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı devirme adına ülkemize gerek ekonomik gerek siyasi olarak var gücüyle saldıranlar için bu secim son umut idi. 

2023 yılına varmadan önce  zaafa ugratmak adına ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. Elhamdullillah ki milletimizin takdiri ile bu secimlerden de birinci parti olarak çıktık. Seçim bittiği günün ertesi günü diğer seçim çalışması başlar, bizim teşkilatcılık anlayışımız budur. 

Vatandaşlarımızla iç içe olmak onları anlamak ve onlar için çalışmak en önemli hedefimizdir.” dedi. 

Çağlayan’ın konuşmasının ardından AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser’de konuşmasında, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak bütün teşkilat mensupları ve vatandaşların bayramını kutladı. 

Milletvekili Recep Şeker ise teşkilat mensubu ve vatandaşların bayramını kutladıktan sonra mevcut devam eden hizmetler hakkında bilgi vererek “Karaman için kim bir çivi dahi çakmak isterse yanındayız, ama bir çivi dahi çakılmasına engel olmaya çalışan olursa da onun karşısındayız.” sözleri dikkat çekti.
 
İl Başkanı Abidin Çağlayan, Milletvekilleri ve Kademe başkanları ile birlikte, teşkilat da bulunan herkesle tek tek tokalaşıp bayramlaşmasının ardından program sona erdi.

Okunma : 2077
Foto galeri
maboto
seç
EKSPERTİZ
guney sigorta
Gündem haberleri
Binlerce kişiye Karaman'ın nerede olduğunu öğretti
16 Ekim 2019 Okunma: 10186 Yaşam
Traktörün altında can verdi
16 Ekim 2019 Okunma: 9727 Asayiş
SON DAKİKA: AK Parti Merkez İlçe Başkanı Atandı
16 Ekim 2019 Okunma: 9541 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın