Karamandan.com

Karamandan.com

23 Mart 2019 Cumartesi
20 CHP’li AK Parti’ye Geçti
Başkan adayı olarak açıklanıp ardından adaylığı geri çekilen CHP’li Akçaşehir Belediye Başkanı Mustafa Balta ve ekip arkadaşları AK Partili oldu.
Kategori : Siyaset
22 Şubat 2019 11:34
 
20 CHP’li AK Parti’ye Geçti

Başkan adayı olarak açıklanıp ardından adaylığı geri çekilen CHP’li Akçaşehir Belediye Başkanı Mustafa Balta ve ekip arkadaşları AK Partili oldu. 

Balta için bugün AK Parti Karaman il binasından rozet takma töreni düzenlendi.

Mevcut Akçaşehir Belediye Başkanı Mustafa Balta’nın Akçaşehir’de CHP tarafından adaylığı açıklanmasına rağmen değiştirilerek, yerine başka bir ismin aday gösterilmesi Karaman'da şok etkisi yapmıştı. Akçaşehir Beldesi CHP Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan mevcut başkan Mustafa Balta’nın yerine Abdullah Yeşildaş’ın aday gösterilmesi üzerine Balta, partisini bırakıp AK Parti'yi destekleme kararı aldı.

Yaşanan olay üzerine Akçaşehir Belediye Başkanı Mustafa Balta, AK Parti Akçaşehir Belediye Başkanı ile görüşerek partisini değiştirme kararı alıp AK Parti binasını ziyaret etti.

Sürdürülen samimi görüşmeler ve çalışmaların masaya yatırılması üzerine Başkan Balta, AK Parti'ye üye olma kararını aldı.

Gelişmeler neticesinde ise bugün Karaman AK Parti il binasında, Başkan Balta'ya kendisini AK Partili yapan rozeti Karaman AK Parti İl Başkanı Mehmet Er taktı.

"Karamanımız ve Akçaşehirimize hayırlı olsun"

Başkan Balta ve beraberindeki meclis üyelerinden oluşan heyete AK Parti rozetlerini İl Başkanı Mehmet Er taktı. Mehmet Er törende, "Karamanımız ve teşkilatımız için çok özel ve güzel bir hadiseyi gerçekleştirmek için bir aradayız. Akçaşehir Başkanımız Mustafa Balta ve 20 kişilik meclis üyelerinin oluşturduğu ekibin aramıza katılmasının mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah Akçaşehir Beldemiz için beraber güzel çalışmalarımız olacak. Karamanımız ve Akçaşehir Beldemize hayırlı olsun." dedi.

 

Okunma : 11079
Foto galeri
ak parti
tekin
guney sigorta
maboto
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 20270 Gündem
Meteoroloji'den Karaman için 'Sarı Alarm'
22 Mart 2019 Okunma: 15501 Hava Durumu
Kepçe ile tarla düzeltirken tarihi yapı buldu
21 Mart 2019 Okunma: 7516 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın