Karamandan.com

Karamandan.com

04 Temmuz 2020 Cumartesi
Thulium Lazer ve Dolgu Uygulamaları
Thulium Lazer Cilt lekeleri, hemen herkesin yaşadığı sorunlardan biridir.
Kategori : Sağlık
08 Haziran 2019 14:58
 
Thulium Lazer ve Dolgu Uygulamaları

Thulium Lazer

Cilt lekeleri, hemen herkesin yaşadığı sorunlardan biridir. Cilt lekeleri; fiziksel travmalar, güneşin zararlı ışınları, zararlı alışkanlıklar, stres gibi pek çok faktörden kaynaklanabilmektedir. Thulium lazer, lekelerin tedavisinde kullanılmakta olan fraksiyonel bir lazer çeşididir. Cilt lekelerinde son derece etkili bir yöntemdir. Yeni bir tedavi yöntemi olarak thulium lazer ile leke tedavisi etkisi uzun sürelidir.

 Bu tedavi yöntemi, yeni lekelerin oluşumunu da engellemektedir. Bir hafta gibi kısa sürede thulium lazerin etkisi görülmeye başlanır. Tam sonucu görebilmek için ise 3 haftalık bir süre gerekmektedir. Tedavi sona erdikten sonra kontrol seanslarına gidilmelidir. Ayrıca, bu tedavi sonrasında uzmanın önerileri doğrultusunda hareket edilmelidir. Zira, bu öneriler uygulandığında sonucun başarısı daha da yükselir.

 Burun Dolgusu

 Burun ameliyatı, estetik alanda en sık başvurulan alanlardan biridir. Burun kemiğinde kırık, kambur burun, burun kemiğinde eğrilik gibi bir çok sorun yaşanabilmektedir. Burun estetiği, bilindiği üzere anestesi alınarak uygulanan bir ameliyat ile gerçekleşir. Ameliyat sonrasında belli bir iyileşme süreci gerekmektedir. Elbette, ameliyat ve sonraki süreç bazı hastaları korkutmaktadır. Dolayısıyla, bu yöntemi tercih etmezler. Burun dolgusu yöntemi, bu düşünceye sahip olan hastalar için en ideal yöntemdir. Burun dolgusu ile anesteziye gerek kalmadan bu sorun ortadan kaldırılmaktadır.

 Burunda var olan yamukluk, kemik çıkıntısı, simetri bozukluğu gibi her estetik sorun burun dolgusu istanbul ile çözülmektedir. Uzman muayenesinden sonra detaylı bir inceleme yapılmaktadır. Daha sonra doğru bir kararla hemen uygulamaya geçilebilmektedir.

 Dolgu malzemeleri ile buruna yeni bir görünüm verilir. Burunda var olan bozukluklar düzeltilir. Ameliyata gerek duyulmadan yapılan burun dolguları, 1 ile 1,5 yıl kadar süre kalıcılığını korumaktadır. Burun dolguları ile burun yeni bir görünüm kazanmaktadır. Bu uygulama ile burun, yüz tipine uygun bir görünüme kavuşur.

 Dudak Dolgusu

 Dudaklar, yüzün önemli bölümlerinden biri. Dolgun ve düzgün dudaklara sahip olmak için dolgu uygulaması yapılmaktadır. Son derece başarılı sonuçlar elde edilen bir uygulamadır. dudak dolgusu ataköy aynı zamanda dudağın üzerinde oluşmuş ince çizgi ve kırışıklıkların da ortadan kalmasını sağlar. Kısa bir zaman dilimi içinde işlem tamamlanabilmektedir.

 

 

Okunma : 1302
Gündem haberleri
Tek Ailesinin Acı Kaybı
30 Haziran 2020 Okunma: 19282 Yaşam
Karaman’da bir fabrika virüs nedeniyle üretimi durdurdu
01 Temmuz 2020 Okunma: 18925 Ekonomi
SON DAKİKA: Tuvalette can verdi
30 Haziran 2020 Okunma: 10052 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın