Karamandan.com

Karamandan.com

01 Ekim 2020 Perşembe
OP. DR. SERHAT DÜNDAR SELÇUKLU HASTANESİNDE
Özel Selçuklu Hastanesi dkoktor sayısını artırıyor, başarılı cerrah Serhat Dündar Karaman'da hasta kabulüne başladı.
Kategori : Sağlık
26 Temmuz 2019 16:56
 
OP. DR. SERHAT DÜNDAR SELÇUKLU HASTANESİNDE
karaman

Özel Selçuklu Hastanesi dkoktor sayısını artırıyor, başarılı cerrah Serhat Dündar Karaman'da hasta kabulüne başladı.

Karaman'ın önde gelen özel hastanelerinden Özel Selçuklu Hastanesi Karaman, Ereğli ve Mut ilçesinin sağlık ihtiyaçlarına göre eksiksiz hizmet sunabilmek için doktor sayısını her geçen gün biraz daha artırıyor.  Son olarak başarılı cerrah Serhat Dündar'ı sağlık ordusuna dahil eden Selçuklu Hastanesi 18 branşta doktor sayısını otuza çıkardı.

Kurum tarafından Karamandan.com haber sitesine yapılan açıklamada; "Özel Selçuklu Hastanesi ailesi olarak halkımızın ihtiyaçlarına göre hemen her branşta verdiğimiz hizmetlere bir yenisini daha ekledik." denildi. 

Kariyeri boyunca poliklinik hizmetlerinin yanı sıra birçok başarılı cerrahi operasyonlarda imzasının bulunduğu vurgulanan Op. Dr. Serhat Dündar'ın artık özel Selçuklu Hastanesi'nde hizmet vereceği ifade edildi.

Op. Dr. Serhat Dündar ile ilgili randevu ve detaylı bilgi için, 0338 212 93 00 numaralı telefonu arayabilir ve www.selcukluhastanesi.com adlı web adresinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

 

Gurbetçilerin ve yerli halkın ilk tercihlerinden olan Özel Selçuklu Hastanesi şu anda 18 branşta 30 doktor ile hizmet veriyor. Hastanede Acil Hizmetler başta olmak üzere; Beslenme ve Diyet, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Biyokimya, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Radyoloji, Üroloji branşlarında hizmet verilmektedir.

 

Okunma : 6009
EKSPERTİZ
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Alt geçitte akıl almaz kaza
28 Eylül 2020 Okunma: 9200 Asayiş
Karaman'da 11 bin kişi bu bölgede çalışıyor
29 Eylül 2020 Okunma: 6584 Ekonomi
Bir kişiyi dayakla hastanelik eden 3 zanlı tutuklandı
30 Eylül 2020 Okunma: 5836 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın