Karamandan.com

Karamandan.com

25 Mayıs 2020 Pazartesi
Mezoterapi İle Gençleşme Mucizesi
Doğrudan tedavi edilen bölgeye uygulandığında vücut üzerinde maksimum etkiye sahip olan mezoterapi, hücreleri yenilemek, cildi sıkılaştırmak ve parlak cilt, saç dökülmesi ve benzeri etkiler elde etmek için pratik ve doğal bir yöntemdir.
Kategori : Sağlık
25 Mayıs 2019 13:40
 
Mezoterapi İle Gençleşme Mucizesi

Doğrudan tedavi edilen bölgeye uygulandığında vücut üzerinde maksimum etkiye sahip olan mezoterapi, hücreleri yenilemek, cildi sıkılaştırmak ve parlak cilt, saç dökülmesi ve benzeri etkiler elde etmek için pratik ve doğal bir yöntemdir.

Son 30 yılda dünya çapında kullanılan mezoterapi yöntemi, mikroenjeksiyon ile cildin orta katmanına ilaç enjekte edilerek gerçekleştirilir. Bu, derinin altına ilaçlar, enzimler, vitaminler, mineraller ve bitki özleri enjekte ederek mikro iğnelerle yapılır. Böylece, hastalara etkili tedavi sunulmaktadır.

Mezoterapi Nasıl Uygulanır?

Bir oturum bölgeye ve uygulamaya göre değişir. Bir alan için 15 dakika, saç için 30 dakikadır. Seans sayısı 5-10 arası olabilir veya insan derisinin toleransına bağlı olarak azalabilir ve artabilir. Seanslar haftada bir veya iki defa yapılır. Mezoterapi başladığı andan itibaren hareket etmeye başlar ve insan cildine bağlı olarak 1 ay sonra cildin yüzeyinde olumlu bir etki meydana gelir. Bu konuda her seans sayısına ve cilt tipine göre mezoterapi fiyatları 2019 oranları da değişmektedir.

Mezoterapi Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Cilt problemleri ile vücudun tüm bölgelerinde güvenle kullanılan mezoterapi, uygulama alanına bağlı olarak çeşitli yöntemlerle çeşitli ilaçlar enjekte edilerek etki eder. Özellikle cildin gençleşmesi, saç dökülmesinin önlenmesi, selülit alanları için kullanılmaktadır. Ayrıca sivilce ve cilt problemlerinde de kullanılan bu yöntem her zaman hızlı sonuç verir.

 Ayrıca cilt çatlakları, yara izleri ve cilt lekeleri için de kullanılır. Bölgesel zayıflama ve selülit için tercih edilen tedavi yöntemidir. Kol, el ve bacak, bacak, bacak, karın, bel ve bel gibi tüm vücudumuzu kaplayan yüz, çene ve saç gibi cildimizin herhangi bir problem bölgesinde yüz, çene ve saça başarıyla uygulanır.

Kim Yanak Dolgusu Yaptırabilir?

Yanak dolgusu birçok insan için farklı nedenlerle gerekli olabilir. Bazen çeşitli deformasyonlar, yanakların daha sonraki yaşlarda doldurulmasını gerektirir, bazen daha büyük bir yaşın olumsuzluğunu silmek için yan duvarı doldurmak gerekir. Bu nedenle, farklı yaş gruplarında, çeşitli nedenlerle dolgu yapılır. Bununla birlikte, uygulama prosedürüne ve şartlarına bakarsak, yanak dolgusunun 18 yaşından sonra başlaması mümkündür. Elbette yanak dolgusu fiyatları 2019 yılı içindeki yeniliklerine de bakılmalıdır.

Yüz Ve Dudak Dolgusu Ücretleri

Dolgu işlemi için yüz bölgesinin hemen hemen her yerine uygulanabilecek net bir fiyat verilmesi yanlış olur. Yüz ve dudak dolgusunun fiyatları yüz şekline, cilt şekline, seans sayısına göre değişir. Uygulamadan önce hastanın cilt durumu, bölgeye uygulanacak dolum işleminin hacmi ve bununla birlikte kullanılacak kutulardaki dolguların miktarı gibi faktörler yüz ve dudak dolgusu için fiyat değişkenliğine neden olabilir. Her hasta için prosedür aynı olmadığından, fiyat da değişecektir. Doğrulama ve dolgu uygulaması fiyatları bilgisi için uzman bir doktordan destek almalısınız.

Okunma : 1579
seç
atsepete
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 8507 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 7113 Asayiş
Karaman'da apart kumarhaneyi polis bastı
21 Mayıs 2020 Okunma: 6823 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın