Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ekim 2019 Çarşamba
Karaman'ın Bir Asırlık Çınarına Sürpriz!
Karaman Devlet Hastanesi Evde Sağlık Ekibinden Sürpriz Doğum Günü Kutlaması.
Kategori : Sağlık
08 Temmuz 2019 16:16
 
Karaman'ın Bir Asırlık Çınarına Sürpriz!

Karaman Devlet Hastanesi Evde Sağlık Ekibinden Sürpriz Doğum Günü Kutlaması.

Karaman Devlet Hastanesi Evde Sağlık Ekibi, 100 yaşına giren 1919 doğumlu kalça kırığı nedeniyle evde sağlık hizmetlerine kayıtlı Fatma teyze için sürpriz doğum günü düzenledi.

Halihazırda 1100 kayıtlı hastasına evde sağlık hizmeti veren 13 kişiden oluşan ekip, günlük ortalama 20 hastasını evinde ziyaret ederek tedavilerini sağlıyor. Evde sağlık hizmetleriyle hastaların bakımını yapan uzman ekip, hastalara yönelik moral verici etkinliklerle de hayat konforunu arttırmayı hedefliyor. 

Evde sağlık hizmeti sorumlu hekimi Dr. Abdullah Çelik ve sağlık çalışanları, yaptırdıkları pastanın mumlarını Fatma teyzeye ile birlikte üfleyerek kendisine çiçek takdim ettiler.

Yaşlı, engelli ve ihtiyacı olan herkese ulaşmaya çalıştıklarını belirten Dr. Çelik, "Bugün Fatma Teyzemizin doğum gününü, ekip arkadaşlarımızla birlikte kutlamak istedik. Evde Sağlık ekibi olarak hastalarımızın sadece tedavi hizmetlerinde değil moral verici etkinliklerde de yanlarında olmaya çalışıyoruz. Hastalarımızın mutlu olduğunu görmek bizleri sevindiriyor" dedi.

Annesinin Kalça kırığı nedeniyle evde sağlık hizmeti aldığını belirten oğlu M.Konyalıoğlu "Annemin her türlü sağlık ihtiyacı karşılanıyor. Yapılan sürprizden mutluluk duyduk. Allah hem devletimizden hem de sağlık çalışanlarımızdan razı olsun." ifadelerini kullandı.
 

Okunma : 2506
Foto galeri
seç
maboto
guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Komşuları tarafından ölü olarak bulundu
20 Ekim 2019 Okunma: 9519 Asayiş
SON DAKİKA: BABA OĞULU AYAKLARINDAN VURDULAR
20 Ekim 2019 Okunma: 9371 Asayiş
İntihar etmek isteyen genci emniyet müdürü ikna etti
19 Ekim 2019 Okunma: 8402 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın