Karamandan.com

Karamandan.com

29 Şubat 2020 Cumartesi
Karaman Devlet Hastanesi için doktor ve tıbbi cihaz sözü alındı
 AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan Ankara'daki görüşmelerine hız kesmeden devam ediyor.
Kategori : Sağlık
09 Ekim 2019 15:35
 
Karaman Devlet Hastanesi için doktor ve tıbbi cihaz sözü alındı

 AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan Ankara'daki görüşmelerine hız kesmeden devam ediyor. Başkan Çağlayan yaptığı görüşmeler kapsamında Bakanlıktan Karaman Devlet Hastanesi için doktor ve tıbbi cihaz sözü aldı.

Başkan Çağlayan ve AK Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser ile birlikte, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Tekin'in makamında ziyaret ettiler.

Başkan Çağlayan, yaptığı araştırmalar sonucunda tıbbi cihaz ve doktor eksikliğini dile getirerek, aynı zamanda Karamanlı olan Müdür Ahmet Tekin’den doktor ve tıbbi cihaz sözünü aldı.

Çağlayan yaptığı açıklamada, “Sağlık hizmeti ülkemizde ve diğer pek çok ülkede kişilerin doğuştan kazanmış olduğu haklardan birisidir. 18 yıllık AK Parti yönetiminde ülkemiz Sağlık konusun da çok önemli ilerleme kaydetti. Devletimiz bu konuda vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmesi için elinden gelen gayreti göstermeye devam ediyor.

Bizde Karamanlı hemşehrilerimizin hizmetlerden daha çok yararlanması amacı ile aynı zamanda hemşehrimiz olan sayın Ahmet Tekin bey ile görüşerek isteklerimizi dile getirdik. Ahmet bey de bu hususta bize gereken nezaketi göstererek ivedi bir şekilde konuyu çözüme kavuşturacaklarının sözünü verdi. Kendisine çok teşekkür ediyor, Karamanımız'a hayırlı olsun diyorum.” dedi.

 

Okunma : 3872
Foto galeri
YARIŞMA
EKSPERTİZ
başarı
seç
maboto
guney sigorta
Gündem haberleri
Şehit Olan Kardeşinin Acı Haberini Karaman'da Aldı
28 Şubat 2020 Okunma: 22652 Gündem
Karaman’da 23 yaşındaki genç, kanlar içinde ölü bulundu!
26 Şubat 2020 Okunma: 12256 Asayiş
Karaman Hava Durumu; Önce Yağmur Sonra Kar Geliyor!
27 Şubat 2020 Okunma: 11887 Karaman Hava Durumu
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın