Karamandan.com

Karamandan.com

12 Aralık 2019 Perşembe
"Gurbetçiler hızlı çözümden memnun"
HOKAF Karamanlılar Federasyonu Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Karaman ziyaretleri kapsamında Özel Selçuklu Hastanesi'ni ziyaret etti.
Kategori : Sağlık
09 Ağustos 2019 11:32
 
"Gurbetçiler hızlı çözümden memnun"

HOKAF Karamanlılar Federasyonu Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Karaman ziyaretleri kapsamında Özel Selçuklu Hastanesi'ni ziyaret etti.

Karaman'da çeşitli ziyaretlerde bulunan HOKAF Karamanlılar Federasyonu'nun yönetiminden Başkan Mustafa Duyar, Başkan Yardımcısı Hasan Güzel ile İcra Kurulu Üyeleri Ali Kondu, Mustafa Koçak, Musa Arslan, Rıza Görer, Necmettin Küçük ve Adem Güneş'i, Özel Selçuklu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan, Hastane Genel Müdürü Mevlüt Yeniay, Genel Koordinatör Arif Bakan, Hastane Müdür Yardımcısı Yahya Cöhce ve Yurtdışı Sigortalar Sorumlusu Fatoş Sayan ağırlayarak görüş alışverişinde bulundular.

Özel Selçuklu Hastanesi yönetimi, HOKAF yöneticilerine hastanedeki dahili ve cerrahi branşları, check-up hizmetleri ve diğer üniteler hakkında bilgiler verdiler.

Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Doğan, "Özel Selçuklu Hastanesi olarak, uzman hekim kadromuz, deneyimli personellerimiz ve son teknoloji ile donatılan tetkik ve tedavi ünitelerimiz ile, gurbetçi vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine karşılamak için her türlü destekte bulunacağız." dedi.

HOKAF Başkanı Duyar, hastaneden alınan hizmetin hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasının üzerinde durdu. HOKAF heyeti, gurbetçi vatandaşlarımızın 4 ila 6 hafta arasında değişen izin sürelerinde tedavi süresinin kısa ve verimli olmasının yanısıra, anlaşmalı oldukları yurt dışı sigortaları ile ilgili prosedürün hızlı bir şekilde çözülmesindeki memnuniyeti ayrıca dile getirdi.

Özel Selçuklu Hastanesi ailesi, HOKAF yöneticileri ile özenle ilgilenirken, gurbetçi vatandaşlarımızın kendilerini düşünüp ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduklarını söylerek teşekkür ettiler.

Ziyaret, Özel Selçuklu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan'ın HOKAF Başkanı Mustafa Duyar'a günün anısına hediye takdim edip hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

 

Okunma : 1531
Foto galeri
YARIŞMA
guney sigorta
seç
EKSPERTİZ
İSABET
MEVLANA YEMEK
maboto
Gündem haberleri
Karaman’da karı-kocayı trafik kazası ayırdı  
09 Aralık 2019 Okunma: 14284 Asayiş
Karaman'da 4 kişi suçüstü yakalandı!
09 Aralık 2019 Okunma: 11284 Asayiş
Karaman'a önce bol yağmur ardından sağanak kar!
10 Aralık 2019 Okunma: 9693 Karaman Hava Durumu
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın