Karamandan.com

Karamandan.com

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Guava Plus Serum nedir? Hamilelik için Faydalı Mıdır?
Guava Plus kadınlar için üretilen, hamile kalamama durumuna vücudun ihtiyacı olan besin takviyelerini sağlayan bir üründür.
Kategori : Sağlık
04 Aralık 2018 10:11
 
Guava Plus Serum nedir? Hamilelik için Faydalı Mıdır?

Guava Plus kadınlar için üretilen, hamile kalamama durumuna vücudun ihtiyacı olan besin takviyelerini sağlayan bir üründür.

Içerdiği bitkisel ürünler sayesinde doğal yollarla hamile kalmaya çalışan ve tüp bebek tedavisi gören kadınlarda yumurtalıkları güçlendirerek, vücudun direncini artırarak ve düşük riskini engelleyerek yardımcı olur. Hamile kalmada Kadınlar için asıl problem genellikle yumurtalık kalitesi ve regl düzensizliğidir.

Bu noktada ilaç kullanmak yerine çoğu zaman doktorlar da bitkisel yollarla bir tedavi ararlar. İçeriğinde vücudun ihtiyacı birçok bitkiyi ve besini barındıran Guava Plus Serum bu yüzden idealdir. Guava Plus’un İçinde Neler Var? Guava Plus Serum’un ana maddesi Guava meyvesidir ve bu meyve içerdiği bolca C vitamini ve doğurganlığı artırıcı özelliğiyle bilinen folat minerali sayesinde hamile kalma sürecinde çok faydalıdır.

Ayrıca; kemik için yardımcı soya sütü, hormonları düzenleyen ve yumurtalık kalitesini artıran maça kökü, zengin omega-3 ve omega-6 kaynağı olan frenk üzümü yağı, regl düzensizliklerini önleyen ve söktüren, regl ağrılarını gideren aslan pençesi, cinsel gücü artıran çakşır otu, çinko bakımından zengin kuşkonmaz, anksiyete ve kısırlık tedavisinde kullanılan goji berry bulunmaktadır.

Içeriğindeki tüm bileşenlere hamile kalma sırasında ihtiyacımız olduğundan Guava Plus bu dönem için ideal bir besin takviyesidir.  Zararı ve Yan Etkisi Var Mıdır? Guava Plus %100 doğal ve bitkisel bir üründür ve bir zararı ya da yan etkisi yoktur. Fakat etki görebilmek için düzenli kullanım gerekmektedir. Her gün bir tane serum içilmelidir ve etkisini daha iyi görmek istiyorsak mutlaka beslenmemize de dikkat etmemiz gerekir.

Dünya genelinde yapılan araştırmalar da gösteriyor ki, düzenli ve sağlıklı beslenme olmadan yumurtalıkların sağlıklı bir hale gelmesi mümkün değildir ve düzenli beslenme tek başına bile hamile kalma oranınızı %10 ila %15 arasında artırabilir.

Bu yüzde düzenli olarak Guava Plus Sipariş kullanıldığında; tüp bebek tedavisinde %80 normal yollardan gebe kalma durumunda %70 üzerine çıkarmaktadır. Guava Plus Serum kullanıcıların neredeyse hepsi bu üründen memnun kalmış ve faydasını görmüştür. Guava plus kullanıcı yorumları : https://www.guavaplussatis.com/kullanici-yorumlari/

Okunma : 13221
guney sigorta
maboto
EKSPERTİZ
KORKMAZLAR
Gündem haberleri
Karaman'da mera kavgası 4 yaralı
18 Mayıs 2019 Okunma: 14788 Asayiş
Karaman'da gençlerin intihar girişimleri arttı
18 Mayıs 2019 Okunma: 14019 Asayiş
Eski muhtar bacanağını ve iki çocuğunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 9621 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın