Karamandan.com

Karamandan.com

05 Temmuz 2020 Pazar
karaman

Dubleks Evler İçin Pirinç Dekorasyon Tavsiyeleri
Daha geniş kullanım alanları ve daha ferah yaşam alanı atmosferi ile dubleks evler, herkesin vazgeçilmezleri arasında bulunuyor.
Kategori : Yaşam
04 Aralık 2019 16:07
 
Dubleks Evler İçin Pirinç Dekorasyon Tavsiyeleri

Daha geniş kullanım alanları ve daha ferah yaşam alanı atmosferi ile dubleks evler, herkesin vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Dekore ederken, diğer ev tiplerine oranla çok daha özgür bir şekilde hareket edebilme imkanının bulunduğu dubleks evlerdeki geniş kullanım alanları önemli bir avantaj sağlıyor. Kalitesi ve sağlamlığı ile dekoratif yönden oldukça dikkat çeken pirinç malzemeler renkleri ve sağlamlıkları ile uzun yıllar kullanım için ideal görünüyor. Hem kullanım ihtiyaçlarına yanıt verecek hem de sadece görsellikleri dolayısı ile obje ve eşyaların kullanılabileceği bir dekorasyon çalışması olan dubleks evlerin dekorasyonu, herkes açısından çok daha keyifli bir hale dönüşebiliyor. İlk giriş dairesinden, üstteki kullanım alanı ile olan bağlantısına kadar her bir noktaya işlenecek özel detaylar aracılığı ile son derece etkileyici dekorasyon atmosferlerini tamamen özgün bir şekilde yaratmak mümkün oluyor.

Dubleks Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?
 

Genişçe kullanım alanlarına sahip olduğundan daha özgürce dekorasyon çalışması yapılabilmesi mümkün olsa da aslında plansız bir dekorasyon çalışması sonucunda istenen sonuca ulaşılamaması da yüksek olasılık dahilindedir. Yani ferah ve geniş bir atmosfer yaratmaya çalışırken, zaten geniş ve fazla kullanım alanına sahip olan dubleks evin çok boş ve üstün körü bir dekorasyon çalışması yapılmış şeklinde bir izlenim oluşmasına yol açabilir. Kalitesi ve tasarımları ile ilgi çeken pirinç korkuluk malzemeleri merdivenler başta olmak üzere evin her yerinde kullanım için uygun ürünler arasında yer alıyor.  Bununla birlikte dubleks ev dekorasyonunun muhakkak, her noktasının birbiriyle uyum olması, geniş perspektifte bütünlüğün sağlanabilmesi açısından çok önemlidir. Aksi halde genel görüntü çerçevesinde pek de uyumlu olmayan ve birbirini tamamlayan, tamamen farklı görsellikler ortaya çıkabilir.

Pirinç korkuluk seçimi sırasında göz önünde tutulması gereken ilk detay, kullanılacak yaşam alanının büyüklüğüdür. Odanın ölçüleri aynı zamanda ihtiyaç olan ışıklandırma seviyesinin belirlenmesini sağlayan bir etkendir. Pirinç malzemeler en az aydınlatma ile tüm alanı aydınlatma konusunda önerebileceğimiz bir üründür. Başarılı ve konusunda deneyimli ekibimiz ile müşteri memnuniyet ön planda pirinç küpeşte konusunda garantili hizmet sunmaktayız.

Özellikle dubleks evlerde evin alt katında bulunan kısımda oluşturulan dekorasyon açısından, üst kat bağlantısını sağlayan merdivende oluşturulan görselliğe pek dikkat edilmiyor. Bu durumda alt dekorasyonunda çok ciddi bir olumsuzluk oluşturuyor. Örneğin modern bir çizgi yakalamak üzere beyaz ve siyah ağırlıklı mobilya ve dekoratif ürünlerin kullanıldığı açık salonunun bir kısmından yukarıya çıkan ahşap bir merdiven, dekorasyon bütünüyle son derece uyumsuz bir görsellik ortaya çıkartır. Bu durumda merdivenin çok fazla göze batmasına ve tabii ki beklenen auranın yakalanamamasına yol açar. Bu yüzden dubleks ev dekorasyonu planlarken ya da uygularken, mutlaka işin içerisine üst kat bağlantısını sağlayan merdivenin de göz önünde bulundurulması gerekir.

Dubleks Evlerde Pirinç Merdiven Korkulukları
 

Dubleks evlerde her şeyden fazla yer kaplayan tek unsur merdivendir. Dolayısı ile merdivenin çıplak şekilde ortada durmasından ziyade her yönüyle farklı amaç ve kullanım tarzlarına yanıt verecek şekilde değerlendirilmesi de tavsiye edilir. Merdivenin alt boşluğundan yan kısımlarına kadar tüm bölümlerinin çok fazla kalabalığa ve kargaşaya yol açmayacak biçimde düzenlenmesi özel ve özgün bir görsellik yaratılmasına yardımcı olacaktır.

Merdivenlerinize özel  tasarım ve uygulamalarımızı pirinç korkuluk modelleri kısmından inceleyebilirsiniz. Sert ve dayanıklı malzemeden üretilen ürün

Okunma : 1770
Foto galeri
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman’da bir fabrika virüs nedeniyle üretimi durdurdu
01 Temmuz 2020 Okunma: 19350 Ekonomi
Karamanlı polis memuru hayatını kaybetti
03 Temmuz 2020 Okunma: 11787 Gündem
Cumartesi Pazarında yangın
04 Temmuz 2020 Okunma: 8755 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın