Karamandan.com

Karamandan.com

17 Temmuz 2019 Çarşamba
Ameliyatsız Burun Dolgusu Hakkında
Kişisel bakımın en önemli özelliği yaşa göre değişkenlik gösteriyor olmasıdır.
Kategori : Sağlık
01 Mart 2019 09:36
 
Ameliyatsız Burun Dolgusu Hakkında

Kişisel bakımın en önemli özelliği yaşa göre değişkenlik gösteriyor olmasıdır. İnsan vücudunun su ihtiyacı, yaşa ve mevsime göre farklılık gösterir. Bu sebepten uygun şekilde kullanılması önemlidir. Yaş ilerledikçe estetik kaygıları ve ihtiyaçları çoğalmaktadır.

Burun Dolgusu Hakkında

Ameliyat gerekmeksizin bazı işlemlerle burun estetiği yaratmak mümkün. Son teknoloji dolgu malzemeleri ile kısa sürede etki görülmektedir. Vücuda zararlı olmayan asit ürünleri ile, düzeltilmesini istediğiniz bölgeye uygulama yapılmaktadır.

Burun estetiği, kemer, derin çizikler, boşluklar ve yapı değişimi konularında sonuç vermektedir. Ameliyatsız burun dolgusu, sistem olarak sorunlu bölgeye enjekte edilen dolgu malzemesinin etkisi ile etki göstermektedir. Kısa sürede sonuç alınan ve sorunlu bölgenin durumuna göre değişen bir süreç dahilinde tedavi süresi belirlenmektedir.

Burun Dolgusu Avantajlı Mıdır?

Ameliyat kelimesi, hastalarımız için bazen korku temalı olabilmektedir. Gerek ameliyat sırasındaki gerginlik gerekse sonrasındaki süreç ile insanlar biraz daha temkinli olmaktadır. Bu aşamada devreye giren ve İstanbul ili kapsamında burun dolgusu Ataköy ilçesinde müjdeli haber olarak hastalarla buluşmaktadır.

Burun dolgusu, fiyatı ile de benzerlerinden ayrılmaktadır. Daha ekonomik bir şekilde işlem sağlanmaktadır. Sonuç odaklı düşünüldüğünde, ekonomik ve daha az sorunlu olarak nitelendirilen burun dolgusu, son yıllarda trend haline gelmiştir. Bütün avantajları göz önüne alındığında, burun dolgusu en mantıklı tedavi yöntemidir.

Dudak Dolgusu Hakkında

Vücudun çok çeşitli yerlerinde tedavi amacıyla kullanılan dolgu, dudak ve çevresi için de olumlu sonuçlarla etki göstermiştir. Doğuştan ve sonradan oluşan dudak problemlerinde kısa sürede kesin sonuç veren dudak dolgusu, tüm dolgu işlemlerinde olduğu gibi sorunlu bölgenin durumuna göre farklı zamanda etki gösterir. Çoğunlukla dudak hacmi ve kontür amaçlı tercih edilen dudak dolgusu, periyodik olarak tekrarlanmalıdır.

Tek seferlik uygulama ile kesin sonuç alınması imkansızdır. Vücuda zararı olmayan asit ürününün ilgili bölgeye tatbik edilmesi ile süreç başlamaktadır. Zamanla vücut tarafından zamanla vücuttan atılmaktadır. Bu süreç, vücuda zararlı olmadığının kanıtıdır.

İşlem yapıldıktan sonra günlük hayata anlık olarak dönülebilmektedir. Cilt tipine göre kızarıklık ve alerji ortaya çıkabilir. Bu sebepten, uygulama öncesi cilt tipi analizi yapılmalıdır.

Okunma : 1145
Gündem haberleri
Karaman'da Trafik Kazası; 1 Yaralı!
15 Temmuz 2019 Okunma: 19103 Asayiş
Genç Yarışçımız Koray Kehya 1.Oldu 
15 Temmuz 2019 Okunma: 7399 Spor
5 kişi tutuklandı
17 Temmuz 2019 Okunma: 6476 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın