Karamandan.com

Karamandan.com

19 Ağustos 2019 Pazartesi
Altın İğne Frekans İle Gençleşme Tedavisi
Radyo frekansı altın iğne başı ciltle temas ettiğinde, mikropinler cilt üzerinde belirli bir derinliğe ani bir giriş yapar.
Kategori : Sağlık
15 Mayıs 2019 10:34
 
Altın İğne Frekans İle Gençleşme Tedavisi

Radyo frekansı altın iğne başı ciltle temas ettiğinde, mikropinler cilt üzerinde belirli bir derinliğe ani bir giriş yapar. Altın uçlu çok miktarda mikropin sayesinde ciltte fraksiyonel mikro delikler meydana getirir ve radyo frekansının iğne ucunun cilde temas etmemesi nedeniyle dermiste sadece kollajen ve elastin oluşumu tetiklenir. Cildin epidermisine ve yüzey katmanlarına olası termal zarar verilmez. Amaç, cilde zarar vermeden en yüksek enerjiyi doğrudan cilde getirmektir. Bu konuda destek vermek adına dual terapi ataköy şubesi size yardımcı olabilir.

Cilt Gençleştirme Ve Kırışıklık Tedavisi

Altın iğne ile radyofrekans kullanımı genellikle yüzdeki, alındaki, kaşlardaki, göz bölgesindeki, dudaklardaki ve yanaklardaki kırışıklıkları tedavi etmek için kullanılır. Yine, radyo frekansı gerginliğe ve sarkmaya karşı önlem almak için de uygun bir tedavidir. Boyun ve dekolte bölgesini toplamak için kullanıldığı bilinmektedir. Altın iğne infüzyon yöntemi, kırışıklıkları tedavi etmede ve boyun çizgisinin sarkmasını düzeltmede çok etkili bir yöntemdir.

Akne İzleri Tedavisi

Altın iğneleri ile desteklenen radyofrekans yönteminin en sık kullanılan uygulamalarından biri yüzdeki sivilce izlerinin tedavisidir. Bu izler küçülür, derinlik azalır ve tedavi süreci başlamış olur. Sivilce izleri ne kadar derin olursa, iyileşme süreci o kadar hızlanır. Gözenekler daralır, cilt daha parlak hale gelir. Bununla birlikte lazer, tedavinin etkinliğini arttırır. Bu yöntem için cilt lekesi ataköy bölgesini araştırabilirsiniz.

Çatlak Tedavisi

Fraksiyonel radyo frekansı cilt ve deri altı gözyaşı tedavisinde çok başarılıdır. Çatlakların tamamen ortadan kaldırılması imkansızdır, ancak iyileştirilebilir, renk düzeltilebilir, çatlakların çapı daraltılabilir ve çatlakların görünürlüğünü azaltacak şekilde pürüzsüz hale gelebilir. Altın iğnelerle radyofrekans tedavisi 3-4 hafta arayla en az 3 seans uygulanır. İstenirse, kırılma işlemi bir karbon dioksit fraksiyonel lazer ile birleştirilir.

Sarkık Kollar Ve Bacakların Tedavisi

Cilt yenileme yöntemlerinden biri olan altın iğne yöntemi, cildin sarkma ve gevşekliğini tedavi etmek için başarıyla kullanılmıştır. Uygulama kolların iç yüzeylerinde ve bacakların içinde yapılabilir. Uygulama çok kolay ve acısızdır. 1 ay aralıklarla 3 seans gerektirir. Kolların ve bacakların orta bölgesinde 1 ay sonra, cildinizin gergin olduğunu ve sarkmanın azaldığını göreceksiniz. Bu şekilde derinin cilt altı ve gevşekliği ile sarkması cerrahi müdahale olmadan en aza indirilecektir. Radyo frekansları dışında, bu bölgelerde cilt sıkılaştırma işlemini başarıyla tamamlayabilecek başka bir tedavi yoktur.

Okunma : 959
Gündem haberleri
Karaman’da namaz sırasında cami tavanı çöktü
16 Ağustos 2019 Okunma: 12499 Gündem
Karaman'da bıçaklı kavga 
15 Ağustos 2019 Okunma: 11837 Asayiş
Direksiyon başında rahatsızlanan adam öldü
16 Ağustos 2019 Okunma: 8483 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın