Karamandan.com

Karamandan.com

23 Nisan 2018 Pazartesi
Aksaray Saç Ekimi Merkezi
Aksaray Saç Ekimi Merkezi genel koordinatörü olarak Doktor Ziyaeddin Ercan Sizi tanıyabilir miyiz? Medklinik saç sorunları merkezi olarak biz Saç,Sakal,Bıyık ve Kaş ekim ve tedavileri alanlarında hizmet vermekteyiz.
Kategori : Sağlık
17 Temmuz 2017 12:52
 
Aksaray Saç Ekimi Merkezi

Aksaray Saç Ekimi Merkezi genel koordinatörü olarak Doktor Ziyaeddin Ercan Sizi tanıyabilir miyiz?

Medklinik saç sorunları merkezi olarak biz Saç,Sakal,Bıyık ve Kaş ekim ve tedavileri alanlarında hizmet vermekteyiz. Teknolojik anlamda donanımlı alt yapımız ve yıllar içinde edindiğimiz tecrübemizle güncel bilgiler ışığında, danışanlarımıza ayrıcalıklı hizmet vermeyi görev edinen bizlerin amacı; %100 Hasta Memnuniyetini sağlamaktır..

Saç ekimi nedir?

Bireyde saçların güçlü ve dökülme riski olmayan, saç köklerinin yoğun olduğu bölgelerden alınıp saç kaybına uğrayan bölgeye nakledilmesi ile ortaya çıkan estetik operasyondur. Saç köklerinin olunduğu bölge genellikle, uzmanların donör dominant olarak adlandırdıkları başın yan ve arka kısımlarıdır. Bu bölgede saç kökleri bireyin hayatı boyunca uzamaya devam eder ve asla dökülmez. Bu bölgeler genetik yapı itibari ile dökülmemeye kodlanmıştır diyebilmek mümkün. Bu bölgeden alınan saç kökleri FUE veya DHI yöntemi ile saç olmayan bölgeye nakli yapıldıktan sonra da gen yapılarından dolayı ile de ekim yapılan bölgede de ömür boyu kalıcı saç olarak uzamaya devam ederler.

Sakal, bıyık ve kaş ekiminde de aynı süreçler yaşanmakta bu yapıya uygun kıl kökleri donör bölgeden alınmakta yine FUE veya DHI yöntemi ile ihtiyaç olan bölgeye nakli gerçekleştirilmektedir.

Aksaray Saç Ekimi Merkezi Açma nedeniniz nedir?

Saç ekimi profesyonellik ve ciddiyet gerektiren bir işlemdir.Ben ve profesyonel bir ekibimle Konya merkezli olarak saç ekimlerini gerçekleştirmekteyiz. Aksaray'daki danışanlarımızın da her zaman yanındayız.

Saç Dökümü Kaç Yaşlarında Başlar

Saç dökülmesi genetik yatkınlığı olan erkeklerde 20 li yaşlarda başlar ve 30 lu yaşlara kadar yoğun bir şekilde yaşanır.35 li yaşlara da kadar yavaş da olsa saç dökülmesi devam eder.

Yaptırmak isteyen belki bir çok kişi vardır?

"Saç dökülmesi insanın en aktif yaşlarında başlar.Bu yaşlar yani 20-30 yaş arası iş konusunda,evlilik konusunda yoğun ilişkilerin yaşandığı yaşlardır.Bu yaşlarda yaşanan saç dökülmesi sadece fiziksel bir sorun olmak ile birlikte şahsın özgüvenini zedeler,psikolojik sorunlara da zemin hazırlayabilir.

Kelliğin tedavisindeki geçerli tek yol saç ekimidir. Bugün Türkiye'de erkeklerde yapılan en fazla estetik uygulama saç ekimidir. Saç ekimi konusunda Türkiye en önemli merkezlerden birisidir. Dünyanın her yerinden insanlar saç ektirmek için Türkiye'ye geliyor. Türkiye'de hem başarılı hem de uygun fiyatlarda saç ekimi yapılıyor." diye konuştu.

"UYGUNSUZ YERLERDE YAPILDIĞINDA İNSAN HAYATINI KABUSA ÇEVİREBİLİR"

İnsanların saç ekimi konusunda bilinçli davranması gerektiğini vurgulayan Ziyaeddin Ercan, "Bir erkek saç dökülmesinden muzdaripse en iyi tedavi şekli saç ekimidir. Ama uygunsuz yerlerde yapıldığında insan hayatını kabusa çevirebilir. Bu yüzden dikkat edilecek iki husus, saç kökü kaybı yaşandığı zaman hiçbir ilaç, losyon veya şampuanın saç çıkarmayacağını tek çözüm noktasının saç ekimi olduğunu bilmeleri ve saç ekiminde kötü sonuçlar ile karşılaşmamak ve daha büyük sorunlar yaşamamak adına özellikle doktor ve profesyonel ekip tarafından yapılacak saç ekimini tercih etmeleri merdiven altı saç eken yerlerden uzak durmalarıdır.

Nerelerde Hizmet Vermektesiniz?

Dr. Ziyaeddin Ercan ve Ekibi Medklinik Saç Ekimi Merkezi olarak başta Konya , Niğde, Karaman ,Aksaray ,Afyon ,Kırşehir ,Ankara ve diğer çevre iller başta olmak üzere Türkiye nin her yerinden ve Yurtdışından hasta kabul etmektedir..

Medklinik Konya Saç Ekimi Merkezi olarak farkımız ise

Doktor kontrolünde profesyonel bir ekip ile işlem yapmaktayız

Saç ,sakal ,bıyık ve kaş ekiminin yanı sıra halihazırdaki saçların dökülmemesi içinde gerekli tedavileri vermekteyiz

Hastalarımızı bir yıl boyunca takip etmekte garanti olarak ekim yapmaktayız

Her hasta bizim için önemlidir ve her hasta memnuniyeti %100 olmalı esasına göre çalışmaktayız.

Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon:

Adres: Abdülaziz Mahallesi Hoca Hasan Sokak Form Apt. No:10 Meram/KONYA
☎ 0332 350 98 98      ☎ 0545 350 98 98 
Web Site: www.aksaraysacekimi.net
Email: bilgi@medklinik.net 

Okunma : 3932
Foto galeri
Gündem haberleri
PARKIN ORTASINDA TEKME TOKAT DÖVDÜLER
21 Nisan 2018 Okunma: 20512 Asayiş
Karaman'da silahlı saldırı
22 Nisan 2018 Okunma: 15036 Asayiş
Domuz sürüsüne çarpmamak için
20 Nisan 2018 Okunma: 14459 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın