Karamandan.com

Karamandan.com

23 Eylül 2020 Çarşamba
Serenay Sarıkaya’nın Eski Sevgilileri
Oyunculuk kariyeri kadar özel hayatı ile ilgili olarak da defalarca gündeme gelen ve çok konuşulan ilişkiler yaşayan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Eski Sevgilileri bu yazımızda yer alıyor.
Kategori : Magazin
25 Temmuz 2020 13:52
 
Serenay Sarıkaya’nın Eski Sevgilileri
karaman

Oyunculuk kariyeri kadar özel hayatı ile ilgili olarak da defalarca gündeme gelen ve çok konuşulan ilişkiler yaşayan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Eski Sevgilileri bu yazımızda yer alıyor. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı ilişki gündeme bomba gibi düşen Serenay Sarıkaya, magazin dünyasının en çok merak edilen ünlülerinden birisi olmuş durumda. Son olarak paylaştığı bir fotoğrafta parmağında yüzük görünen Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz hakkında gizlice evlendikleri yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Bu iddialar sonrası en az ilişkileri kadar büyük bir etki yaratan evlilik konusu ünlü isimleri tekrar magazinin ortasına atmış oldu.

Oktay Kaynarca

Adanalı dizisinin çekimleri sırasında haklarında aşk iddiaları ortaya atılan Serenay Sarıkaya ve Oktay Kaynarca’dan net bir açıklama gelmemişti. Daha sonra Sarıkaya’nın bir dergi çekimleri için verdiği iç çamaşırlı pozlar hakkında yorum yapan Kaynarca için Sarıkaya ” O benim ağabeyim fakat çok konuşuyor…” açıklamasında bulunmuştu ve şok etkisi yaratmıştı.

Oktay Kaynarca kimdir?

 

Tolgahan Sayışman

Lale Devri dizisinde birlikte rol alan Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya, bir süre sonra aşk yaşamaya başlamıştı. Sürekli olarak küsüp barışan çiftin uzun süren bu ilişki çıkan haberlere göre Selen Soyder’in Tolgahan Sayışman ile yakınlaşması sonucu bozulmuştu.

Tolgahan Sayışman kimdir?

 

Murat Süğlün

1.5 yıldan fazla ilişki yaşayan Murat Süğlün ve Serenay Sarıkaya olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Süğlün, Sarıkaya’dan kendisiyle ilgili ve evli olduğu ile ilgili basına bilgi verdiğini iddia ederek ayrılmıştı.

Çağatay Ulusoy

2013 yılında Medcezir dizisinde başrolü paylaştıkları dönemde bir araya gelen Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy ikilisi çok konuşulan ilişkilerini 2 senenin sonunda sonlandırmışlardı.

Çağatay Ulusoy kimdir?

 

Muzaffer Yıldırım

Mars Sina grubunun sahibi olan yapımcı Muzaffer Yıldırım ile adı aşk dedikodularına karışan Serenay Sarıkaya, aşklarını “Eski arkadaşım” diyerek inkar etmişti. Fakat ikili sık sık bir araya gelince yaptığı açıklama dikkate alınmadı.

 

Kerem Bursin

Çağatay Ulusoy ile birlikteliklerinin ardından birlikte olan Kerem Bursin ile Serenay Sarıkaya, 4.5 yıl ilişki yaşadılar. İlk andan itibaren magazin gündeminin en çok konuşulan ve yakıştırılan çifti olan ikili iddialara göre evlilik sözleşmesi yüzünden ayrıldı.

Kerem Bursin kimdir?

 

Cem Yılmaz

Defne Samyeli’den ayrılmasının ardından ilişkileri başlayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ikilisi adeta bomba etkisi yaratmıştı. Aşklarını gizleme gereksinimi de duymayan çift hakkında gizlice evlendiler söylentileri de çıkmıştı. İkilinin yakınlaşması sonucu Sarıkaya’nın eski sevgilisi Muzaffer Yılıdırım ile Cem Yılmaz’ın iş ortaklığı da son buldu.

Cem Yılmaz kimdir?

Okunma : 299
Foto galeri
guney sigorta
EKSPERTİZ
karaman


Gündem haberleri
Başkan Bayram: Üreticilerimizin hakkı için Rekabet Kurumu’na başvurduk
22 Eylül 2020 Okunma: 14337 Tarım
Son dakika: Karaman sallandı
20 Eylül 2020 Okunma: 12840 Gündem
Karaman'ın 1 yıllık şirket ve işletme bilançosu
22 Eylül 2020 Okunma: 7901 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın