Karamandan.com

Karamandan.com

31 Mayıs 2020 Pazar
Reyting sonuçları 7 Kasım 2018 Çarşamba  
Çocuklar Duymasın, Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizileri 7 Kasım reyting sonuçları için mücadele etti.
Kategori : Magazin
08 Kasım 2018 23:58
 
Reyting sonuçları 7 Kasım 2018 Çarşamba  

Çocuklar Duymasın, Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizileri 7 Kasım reyting sonuçları için mücadele etti. Çarşamba günü ekranda olan projelerin son bölümlerinde oldukça önemli gelişmeler yaşandı. Peki, rekabetin üst seviyeye çıktığı gecede total reyting sonuçları neler oldu ve AB reyting sıralaması nasıl şekillendi?

Reyting sonuçları 7 Kasım 2018 Çarşamba günü diziseverlerle buluşan projeler içerisinden hangilerinin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi. Önemli dizi projelerinin ekranda olduğu gecede yarışma programları ve filmler dizilerin karşısında yer aldı. İşte dizilerin son bölümlerinde yaşananlar ve reyting yarışının kazanları…

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Yiğit'i kurtaran Tahir baba olma sevincini yaşıyor. Ne pahasına olursa olsun Yiğit'i geri vermemeye kararlı olan Tahir, bunun için her şeyi yapmaya hazır. Tahir gözünü karartmış olacakları beklerken, Vedat'ın harekete geçmesine kim engel olacak? Saniye oğullarının başına bir şey geleceğinden endişelenirken kendi başındaki derdin farkında değildir. Saniye'nin karşısına çıkan Fikret, onu geçmişten gelen büyük günahıyla yüzleştiriyor. Saniye'nin büyük sırrı ne? Tahir ve Nefes Vedat'tan korkmadan yaşamaya kararlıdır. Onlar hiç tatmadıkları mutlulukları yaşayıp, aile olmanın tadını çıkarırken, Vedat hain planlarını gerçekleştirmek üzeredir. Vedat'ın Nefes'e dair elindeki büyük koz ne?

ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Meltem’in, Sultan’ın gönlünü alması hiç de kolay olmayacaktır. Meltem ve Sultan’ın küs olması, Havuç ve Simay’ın evlilik sürecine de zarar vereceğinden Meltem, Sultan’la barışmak için elinden geleni yapar. Sadece Meltem değil, başta Haluk olmak üzere, Gönül ve Tuna gibi Meltem’in yakın çevresinde olan herkes devreye girer. Her şeye rağmen Sultan’ın düğünü iptal etmek istemesi ortalığı karıştırır. Bütün bunlar yetmezmiş gibi Tuna, Gönül’e küçük bir yalan söyler. Yalan yalanı doğurur ve Tuna’nın söylediği yalan, Taş Fırın Haluk’un başına büyük bela olur.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul Bey’in öncülüğündeki Kayılar, yeni yurtları Söğüt’e yerleşeli on yıl olmuş; geçen bu on yıllık sürede Selçuklu Devleti, Kösedağ Savaşı’nda Moğollar’a yenilmiş ve devlet Moğol tahakkümü altına girmiştir. Fakat Ertuğrul, her şeye rağmen Söğüt’ü ihya etmiş, buradaki müslim ve gayrimüslim ahalinin güvenini kazanmıştır. Diğer taraftan oğullarını da bizzat kendisi büyütüp yetiştirmiştir.

Ertuğrul’un Söğüt’teki gücü, Moğolları rahatsız eder. Moğollar, tahakküm altına aldıkları Selçuklu vezirleri aracılığıyla Ertuğrul’un gücünü kırmak için harekete geçer. Bu zamana kadar Söğüt’te vergileri toplayan Ertuğrul iken, bundan sonra vergileri toplamakla başka bir oba vazifelendirilir. Ayrıca bu obaya Söğüt’te yurt verilir. Bu obanın beyi, kızını casusluk faaliyetleri için önden Söğüt’e gönderir ve kızın yolu Osman vasıtasıyla Ertuğrul ile kesişir. Bundan sonra Ertuğrul ile bu kız ve obası arasında büyük olaylar baş gösterir.

Okunma : 1523
Foto galeri
karaman


atsepete
seç
EKSPERTİZ
guney sigorta
Gündem haberleri
Tilki tepenin talanına vatandaş isyan etti
27 Mayıs 2020 Okunma: 11911 Gündem
Mut'ta çalınan keçiler Karaman'da kesilmiş halde bulundu
27 Mayıs 2020 Okunma: 11566 Asayiş
Karaman'daki silahlı kavgayla ilgili 3 şüpheli tutuklandı
29 Mayıs 2020 Okunma: 11198 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın