Karamandan.com

Karamandan.com

12 Ağustos 2020 Çarşamba
Kurtlar Vadisi Vatan filmi Fethullah Gülen sahnesi ile başladı
Kurtlar Vadisi Vatan TRT 1 ekranlarında yayınlandı.
Kategori : Magazin
07 Kasım 2019 22:12
 
Kurtlar Vadisi Vatan filmi Fethullah Gülen sahnesi ile başladı

Kurtlar Vadisi Vatan TRT 1 ekranlarında yayınlandı.

Kurtlar Vadisi Vatan, 15 Temmuz darbe girişimini ele alan bir film olarak ilk kez TRT'de yayımlandı. Filmin senaristliğini Alper Erze, Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu ve Murat Koca yaparken yönetmenliğini ise Serdar Akar üstlendi. Filmin yapımcısı beklenildiği gibi Necati Şaşmaz.

Kurtlar Vadisi Vatan filmininde ilk sahne FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in darbe girişimi sahneleri ile başladı.

Dizide FETÖ'nün elebaşı Fetullah Gülen'i canlandıran tiyatrocu Yücel Erten'in "En zor rolümdü, duruma profesyonel yaklaştım" dediği öğrenildi.

Bugün TRT ekranlarında başlayan 'Kurtlar Vadisi Vatan' filminde 15 Temmuz Darbe Girişimi anlatılıyor. Tiyatrocu Yücel Erten filmde FETÖ'nün elebaşı Fetullah Gülen'i canlandırdı, En zor rolümdü diyen tiyatrocu olaya profesyonel yaklaştım dedi. 

Terörist başının filmdeki adı 'Muhterem' ve Yücel Erten "En zor rolüm olaya profesyonel yaklaştım" diyen Yücel Erten muhteşem bir makyajla Gülen'e ikizi kadar benzetilmiş.

Yalavuz neresi?

Yalavuz karakolu 15 Temmuz nerede? Yalavuz köyü neresi? Yalavuz karakolu nerede? soruları 15 Temmuz 2019 yaklaşırken merakla araştırılıyor. 15 Temmuz hain darbe girişiminde, 15 Temmuz filminin geçtiği Yalavuz köyü merak ediliyor. İşte Yalavuz köyü hakkında tüm merak edilenler haberimizde..

Kurtlar Vadisi Vatan filminde 15 Temmuz hain darbe girişiminde geçen Yalavuz köyü merak ediliyor. Filmin vizyona girmesinin ardından Yalavuz köyü herkes tarafından merak edildi. Peki Yalavuz köyü nerede? 

Türkiyede Yalavuz adında bir köy yok. Tamamen kurgusal bir sınır köyü. Sadece Şanlıurfa'da Külaflı Köyü'nün Yalavuz adında bir mezrası var. 

 

Okunma : 6238
guney sigorta
EKSPERTİZ
karaman


Gündem haberleri
Feci Kaza! Baba Yaralı, Oğlu Hayatını Kaybetti
08 Ağustos 2020 Okunma: 18244 Asayiş
Müjdeli Corona haberi geldi
10 Ağustos 2020 Okunma: 9073 Sağlık
Polonyalı gençler Karaman’da faaliyete başladı
10 Ağustos 2020 Okunma: 8626 Eğitim
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın