Karamandan.com

Karamandan.com

24 Şubat 2019 Pazar
Fotoğraflar Nasıl Birleştirilir?
Birbirinden farklı fotoğrafları kesip daha sonra onları bir araya getirerek eşsiz çalışmalar yaratmak bir çoğumuzun en fazla tercih ettiği fotoğraf tasarım yöntemlerinden birisi.
Kategori : Magazin
10 Ekim 2018 22:13
 
Fotoğraflar Nasıl Birleştirilir?

Birbirinden farklı fotoğrafları kesip daha sonra onları bir araya getirerek eşsiz çalışmalar yaratmak bir çoğumuzun en fazla tercih ettiği fotoğraf tasarım yöntemlerinden birisi. Özellikle fotoğrafları farklı şekiller ile kesip ardından ortaya farklı bir çalışma çıkarmak en fazla tercih edilen yöntemler arasında ilk sırada yer alıyor.

Son dönemde gelişen teknoloji ile fotoğrafları cep telefonu ile basit seviyede kesebiliyor olsak da birleştirmek pek mümkün olmuyor. Bazı telefonlar bu özelliği bizlere sunuyorsa da oldukça amatör bir seviyede kaldığı için hayalimizdeki gibi fotoğrafları birleştiremiyoruz.

Fakat birçok insan içinde fotoğraf birleştirme programları kafa karıştırıcı geliyor. Çünkü birçok fotoğraf birleştirme programı teknik bilgi gerektiriyor ve bunu öğrenmek için her insanın yeterli vakti olmuyor. Bilhassa günümüzün yoğun yaşam temposu düşünüldüğü zaman bir fotoğraf programı öğrenmenin ne kadar olduğu daha iyi anlaşılıyor.

Ancak yine de fotoğrafları birleştirmek ve farklı görsellerden yepyeni ve daha hoş bir şey çıkarmak istiyorsanız Canva yardımıza koşuyor. Her biri birinden farklı ızgara seçenekleri ile yanında olan Canva, fotoğraflarına farklı bir doku katmanızdaki en büyük destekçiniz olacak. Örneğin; 3 farklı kahve fotoğrafını kesip tek bir fotoğraf üzerinden birleştirmek istiyorsanız bunun en kolay yolu Canva’nın fotoğraf birleştirme programı üzerinden geçiyor.

Okunma : 540
Foto galeri
Gündem haberleri
Başkan adayının babası sanayici intihar etti
22 Şubat 2019 Okunma: 28319 Yaşam
Mersin-Silifke Karayolu can pazarına döndü 
20 Şubat 2019 Okunma: 16004 Asayiş
20 CHP’li AK Parti’ye Geçti
22 Şubat 2019 Okunma: 9143 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın