Karamandan.com

Karamandan.com

12 Aralık 2018 Çarşamba
Fotoğraflar Nasıl Birleştirilir?
Birbirinden farklı fotoğrafları kesip daha sonra onları bir araya getirerek eşsiz çalışmalar yaratmak bir çoğumuzun en fazla tercih ettiği fotoğraf tasarım yöntemlerinden birisi.
Kategori : Magazin
10 Ekim 2018 22:13
 
Fotoğraflar Nasıl Birleştirilir?

Birbirinden farklı fotoğrafları kesip daha sonra onları bir araya getirerek eşsiz çalışmalar yaratmak bir çoğumuzun en fazla tercih ettiği fotoğraf tasarım yöntemlerinden birisi. Özellikle fotoğrafları farklı şekiller ile kesip ardından ortaya farklı bir çalışma çıkarmak en fazla tercih edilen yöntemler arasında ilk sırada yer alıyor.

Son dönemde gelişen teknoloji ile fotoğrafları cep telefonu ile basit seviyede kesebiliyor olsak da birleştirmek pek mümkün olmuyor. Bazı telefonlar bu özelliği bizlere sunuyorsa da oldukça amatör bir seviyede kaldığı için hayalimizdeki gibi fotoğrafları birleştiremiyoruz.

Fakat birçok insan içinde fotoğraf birleştirme programları kafa karıştırıcı geliyor. Çünkü birçok fotoğraf birleştirme programı teknik bilgi gerektiriyor ve bunu öğrenmek için her insanın yeterli vakti olmuyor. Bilhassa günümüzün yoğun yaşam temposu düşünüldüğü zaman bir fotoğraf programı öğrenmenin ne kadar olduğu daha iyi anlaşılıyor.

Ancak yine de fotoğrafları birleştirmek ve farklı görsellerden yepyeni ve daha hoş bir şey çıkarmak istiyorsanız Canva yardımıza koşuyor. Her biri birinden farklı ızgara seçenekleri ile yanında olan Canva, fotoğraflarına farklı bir doku katmanızdaki en büyük destekçiniz olacak. Örneğin; 3 farklı kahve fotoğrafını kesip tek bir fotoğraf üzerinden birleştirmek istiyorsanız bunun en kolay yolu Canva’nın fotoğraf birleştirme programı üzerinden geçiyor.

Okunma : 330
Foto galeri
Gündem haberleri
Karaman Sarıveliler yolunda görüntülenen domuz sürüsü şaşkınlık yarattı
10 Aralık 2018 Okunma: 10760 Magazin
KANLAR İÇİNDE YERE YIĞILDI
09 Aralık 2018 Okunma: 9385 Asayiş
Balkondan atılan sigara felakete dönüşüyordu
10 Aralık 2018 Okunma: 7812 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın