Karamandan.com

Karamandan.com

12 Ağustos 2020 Çarşamba
Ertuğrul Bey Diziye Geri mi Dönüyor?
Ertuğrul Bey Gerimi Dönüyor? Diriliş Ertuğrul ile başlayan ve Kuruluş Osman olarak devam eden dizide süpriz gelişme.
Kategori : Magazin
23 Kasım 2019 15:13
 
Ertuğrul Bey Diziye Geri mi Dönüyor?

Ertuğrul Bey Gerimi Dönüyor? Diriliş Ertuğrul ile başlayan ve Kuruluş Osman olarak devam eden dizide süpriz gelişme.

Geçtiğimiz 5 sezon boyunca TRT 'de yayınlanan ve raiting rekorları kıran dizide gelen haberler Ertuğrul Bey sevenlerini heyecanlandırdı. Ekranların vazgeçilmezi olan ve her çarşamba dünyada bir çok ülkede sevenlerini ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz sezon final yapmıştı. Bu yıl ATV'de Kuruluş Osman olarak devam eden ve Osman gazinin anlatandığı dizi ilk bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı.

Beklentilerin karşılanmadığı ilk bölümde izleyiciler süprizlerle karşılaştı. Birinci bölümünde henüz osman bey beyliğin başına geçmemiş, Dündar bey beyliğin vekaleten başında ve Ertuğrul bey devlet işleri için Konya'da yer alıyor.

Birici bölüm bu şekilde başlayınca izleyicilerin aklına peki Ertuğrul Gazi nasıl ölecek, beyliği Osman Bey' e nasıl verecek soruları geldi.

Kurşun Dizisi Final Yapıyor

Bütün bu gelişmeler olurken diğer taraftan Kurşun dizisinden sürpriz bir açıklama geldi. 1970'lerin Türkiye'sinde geçen bir hikayenin anlatıldığı dizinin başrollerini Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu gibi ünlü isimler paylaşıyor. Büyük bir heyecanla başlayan ancak reytinglerde büyük düşüş yaşayan dizi, ekranlara flaş bir şekilde veda etme kararı aldı. Özellikle son iki haftada reytinglerde umduğunu bulamayan dizi, 7. bölümde final yapma kararı aldı.

Ertuğrul Bey Kuruluş Osman Dizisine Dönecek mi?

Bütün bu gelişmeleri göz önünde bulunduran izleyiciler Engin Altan Düzyatan Ertuğrul Gazi karakteriyle terkar Kuruluş Osman'a geri mi dönüyor sorusunu sormaya başladı. Henüz yapımcı Mehmet Bozdağ'dan veya Dizinin resmi hesaplarından bir bilgilendirme bir açıklama yapılmadı.

Okunma : 8408
Gündem haberleri
Feci Kaza! Baba Yaralı, Oğlu Hayatını Kaybetti
08 Ağustos 2020 Okunma: 18243 Asayiş
Müjdeli Corona haberi geldi
10 Ağustos 2020 Okunma: 9068 Sağlık
Polonyalı gençler Karaman’da faaliyete başladı
10 Ağustos 2020 Okunma: 8622 Eğitim
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın