Karamandan.com

Karamandan.com

25 Mayıs 2020 Pazartesi
En İyi Okey Oynama Sitesi
Okey oynama sitelerinin sayısı her geçen gün daha da fazlalaşırken, okey oynama sitelerinin kalitesi de bu oradan düşmektedir.
Kategori : Magazin
18 Nisan 2019 18:06
 
En İyi Okey Oynama Sitesi

Okey oynama sitelerinin sayısı her geçen gün daha da fazlalaşırken, okey oynama sitelerinin kalitesi de bu oradan düşmektedir. Artık zevk alarak okey oynamak bile paralı hale geldi birçok sitede ve ücretsiz okey oynayacak site bulmak samanlıkta iğne aramaktan farksız bir hal aldı. Yıllardır okey oynayan ve hemen tüm okey sitelerinde okey oynayan birisi olarak en iyi okey sitesini sizlere tanıtmak istedim.  Gelin hep beraber bu okey sitesini beraber inceleyelim.

En İyi Okey Oynama Sitesi; Çünkü Para Harcatmaya Dayalı Bir Site Değil

Okey en zevkli oyunlardan biri olarak bilinir ve bu oyunu online olarak oynamak için artık paraya dayalı bir sitede oyun oynamak zorunda kalıyoruz. İşte bu sorunu ortadan kaldıran söz konusu siteyi yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağız. Bu site de oyun oynamak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Bazı siteler ücretsiz olarak hizmet verse de, oyunun daha zevkli hale gelmesini isteyenler için extra ücret talep ediyor. Bu sorun söz konusu tavsiye ettiğimiz site de mevzu bahis değil.

En İyi Okey  Sitesi; Çünkü Sapıklardan Arındırılmış

Okey siteleri artık okey oynamaya gelmiş insanlardan daha fazla sapıkları barındırıyor. Durum böyle olunca da özellikle bayanlar için seviyeli bir ortamda okey oynamak pek de mümkün görünmüyor. Sadece okey oynama niyeti ile geldikleri okey sitelerinde, sözlü veya görsel tacizlere maruz kalıyorlar. Şikayet ettiklerinde ise banlanıyorlar; ama tekrardan siteye gelebiliyorlar. Size tavsiye ettiğimiz sitede ise bu tür bir durum ile karşılaşırsanız site yetkilileri çok kısa bir süre içerisinde söz konusu sapık profili sistemden uzaklaştırıyor. En önemli kısım ise, uzaklaştırılan profilin bir daha bu siteye geri gelmesi çok da kolay olmamaktadır.

En İyi Okey Sitesi; Çünkü Seviyeli Bir Ortamı Garanti Ediyor

Şahsen canlı okey sitelerinde bu zamana kadar beni en çok rahatsız eden konulardan biri de küfürbaz şahsiyetler olmuştur. Bu tür kişiler sayesinde çok kez okey oyna şevkimi kaybederek siteden uzaklaşmak zorunda kaldığımı bilirim. İşte bu tür sorunlar ile karşılaşmayacağınız ve seviyeli bir ortamda oyun oynayacağınız tavsiye ettiğimiz sitede, küfür kelimeleri kullanılması halinde sistem filtreleme yapıyor. Eğer ki buna rağmen bir kişinin şansını zorladığını düşünüyorsanız o kişiyi hemen şikayet edebilirsiniz.

En İyi Okey Oynama Sitesi Çünkü; Her Üye Eşit Haklara Sahip

Okey Oyna Net de daha önce birçok kez şahit olmuşsunuzdur, bayanların farklı odalara alınarak kayırıldığını veya parasını veren kişinin çok önemli özelliklere sahip olmasını. Bu hem oyunda ki adillik ilkesini yok ediyor hem de diğer üyelerin hakkı yenilerek siteden soğumasına sebebiyet veriyor. Aşağıda paylaştığımız sitede ise bu tür bir durum ile karşılaşmamanız için her şey eşit şartlarda oluşturulmuş ve sistem tamamen eşitlikten yana oluşturulmuş.

Okunma : 1381
Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 8468 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 6864 Asayiş
Karaman'da apart kumarhaneyi polis bastı
21 Mayıs 2020 Okunma: 6793 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın