Zamanlama Ve Amaç | Karamandan.com - | Karaman Haber

Zamanlama Ve Amaç | Karamandan.com - | Karaman Haber

21 Ekim 2019 Pazartesi
Zamanlama Ve Amaç

Aslında bu il de değil. Geçmiş yıllarda da Türkiye ne zaman seçime girecek olsa bir kargaşa ortamı oluşturulmaya çalışmaktadır. 

Ben bu Ülkede yaşayan bir fert olarak, Türkiye’nin üzerinde büyük oyunlarının oynandığı, bilindiği ve hatta belgelendirilenlerine şahit oluyorum. Tabii ki sizlerinde bu durum gözlerinden kaçmamıştır. Değerlerimizden uzaklaştığımıza mı yanalım, İlimden Bilimden geri kaldığımıza mı? Ekonomimizi sarsmasına mı yanalım, bir takım soysuzun kendini büyüttüğüne mi? Türkiye de son 3 aydır tam bir siyasi mühendislik çalışmaları yürütülmekte olup, bunu ilerleyen süreç içerisinde daha da iyi anlayacağız. Tek ak parti değil, CHP yada MHP de değil, ilerleyen zaman ve seçim yaklaşırken tüm partilerin yıpratılma çalışmaları yapılacaktır. Neden ilk Ak parti hedef gösterildi sorusuna yanıt bence önce büyük lokmada denediler eğer tutmasa da küçük lokmalarıyla yola devam edecekler belki bunu içlerine yerleşerek yapılacak belki de çeşitli kaset ve operasyonlarla. Bizi bize düşürmekte biri bir Yahudi zihniyeti hiç durmadan çalışmakta ajan ve maşalar geliştirmekte yeni süreçler ve gündemler üretmeyi planlamaktadır. Türkiye 11 yılın ilerlemesinin yarısını önümüzde ki 1 yıl dan fazla bir süre içerisinde kaybedebilir. O yüzden gerek hükümet gerek muhalefet partileri, yaşananları siyasi malzeme yapmaları hususunda çok daha ayırt edici olmadılar. Çünkü bizlere dayatılmak istenen büyük bir tezgâh var… Ne Türkiye’ymiş kardeşim. ABD’si, İngiltere’si, Fransa’sı ve İsrail’i, yani iblisler ittifakı, bu kez kendileri işe doğrudan girmek istemiyorlar, ateş için bir maşa, dayak için bir sopa arıyorlar. O maşa ve sopa olarak da Türkiye’yi görüyorlar. Bunu yapacak içeride siyasi mühendislikler kurmaya çalışılıyor. İhanet hizmetleri iş tutan karanlık fikirli yapılarınızın gücü, bu Ülkeyi küresel lobilere peşkeş çekmeye, örselemeye yetmez, yetmeyecek. Hiç bir şekilde böyle bir şeye hakkınız da yok. Medya manipülasyonları, itibarsızlaştırma girişimleri, usule uygunluğu tartışmalı şekilde devam eden süreçler, kamu vicdanını yaralamakta, milletin seçilmiş iktidarına, muhalefetine ve Türkiye'ye zarar verecek bir görünüme bürünmektedir. Tarih boyunca, Ülkemiz üzerinde birçok oyunlar oynanmasına rağmen Yüce Milletimiz, cihanşümul asaleti ve irfanıyla bütün tuzakları bertaraf etmesini bilmiştir. 

Türkiye Cumhuriyeti devletinin bugüne kadar en büyük zararı, Milli İradeye yapılan müdahalelerden gördüğünü hepimiz çok iyi biliyoruz. Milletimizin emaneti ve maneviyatı olan Milli İradeye sahip çıkıldığı sürece Ülkemiz daha güçlü demokrasiye ve ekonomiye sahip olacak ve uluslararası saygınlığı daha da artacaktır. Ülkemizin birlik, beraberlik ve bağımsızlığına zarar veren, milletimizin iradesine ipotek koyan, demokrasimizi tehlikeye düşüren, devletimizi ve milletimizi uluslararası alanda itibarsızlaştıran her türlü eyleme saygın bir duruşla karşı çıkmanın milli bir görev olduğuna inanıyorum. 

Son 3 ay içerisinde yaşanan problemlerin açıklıkla görülebilen tarafı bence şudur; Ülkemin kadim geçmişi ve yer aldığı coğrafi konumu itibari ile gerçekleştirilmektedir. Bu ülke üzerinde operasyon yapılacak bir ülke asla değildir. Bu tür kirli ve karanlık ittifaklara kim girerse, millet nezdinde yok olmaya mahkumdur. 

Selam Saygı ve Dua ile..

Mehmet Ali Okutan

Düzenleme : 29 Ocak 2015 12:57 Okunma : 2144