Özel Kuvvetler Fetoşu Çıldırttı | Karamandan.com - | Karaman Haber

Özel Kuvvetler Fetoşu Çıldırttı | Karamandan.com - | Karaman Haber

22 Mayıs 2019 Çarşamba
Özel Kuvvetler Fetoşu Çıldırttı

(Komplo-Tahmin Teorim).

Özel Kuvvetler Nasıl Hedef Tahtasına Alınmaya Çalışıldı? Ve Nasıl Bir Operasyon Yürütüldü?

Bundan 5-6 yıl önce Apokrifal isimli bir kitap okumuştum. Sosyal medyada epey bir zikredilmişti ve ben de merak ederek almıştım.

Apokrifal Yasak Kitap demekmiş yanlış hatırlamıyorsam. Hz. İsa'nın havarilerinden birisi olan Barnabas'ın Hz. İsa'dan duyduğu şekilde yazdığı İncil olan orjinal bir suretin Güneydoğu'da bir çobanın mağarada buluşundan itibaren kitabın tercümesinde bulunan Hamza isimli (Soyadını hatırlayamayacağım bir profesör) bir hocanın tercümeye başlaması ve başından geçenleri anlatıyordu.

Sıkı durun, kitabın yazarı Aydoğan VATANDAŞ isimli bir kişi. Şimdilerde fetö ile anılıyor ismi.

Bakın neler yazıyor Aydoğan Efendi; Hamza Hoca'nın tercüme edebildiği kadarıyla orjinal İncil'in suretinde de bizim Kur'an-ı Kerim'imizdeki ayetlerin hemen hemen aynılarının yer aldığına dair bilgiler veriyor. Fetoşun meşhur dinler arası diyalog mevzusu sizin anlayacağınız. Nereden dokunuyorlar.

Kitabın içeriğinde anlatılan can alıcı nokta ise, Barnabas İncil'inin en son Özel Kuvvetler Komutanlığının eline geçmesi ve buradan itibaren izinin sürülememesi.

Bakın hele siz. Dikkatleri nasıl da Özel Kuvvetler Komutanlığı'na çekiyor Aydoğan Efendi. Hükümete ve Hükümete yakın duranlara Özel Kuvvetler Komutanlığını tu kaka şeklinde gösterip kendilerince operasyon yapıp ele geçirecekler fetoşlar. Tıpkı Hava Kuvvetlerinde bir çok pilotu ve generalleri ele geçirdikleri gibi.

Nasıl mı? Özel Kuvvetler Komutanlığı, fetoşun giremediği nadir yerlerden birisidir. Bunu 15 Temmuz darbe girişiminden sonra daha iyi anladık. Ömer Halis DEMİR'in şehit edilmesi ile durumun ehemmiyeti biraz daha iyi anlaşıldı. Özel Kuvvetler Komutanı Zekai Paşa önderliğinde Cerablus'a girerken aklıma nedense Apokrifal kitabı geldi ve kilit taşlarını yerine oturttum.

Bir kitap yazıyorlar, sosyal medyada çığırtkanlığını yapıyorlar ve arkasından zayıf duruma düşecek Özel Kuvvetler Komutanlığına örgüt elemanlarını yerleştirilmesine göz yumulmasına neden oluyorlar. Ama, başaramıyorlar. O nedenle 15 Temmuz gecesi ilk baskın yaptıkları yer Özel Kuvvetler Komutanlığı oluyor. Çünkü orada kimi kimseleri yok fetoşçuların.

Bu arada nedense aklıma Bülent ARINÇ'ın evinin krokisi çıktı diye namahrem yerimiz olan Kozmik Odamıza girişleri ve ne varsa kopyaladıkları aklıma geldi. Bunlar önce hedef gösteriyorlar, sonra da vuruyorlar.

Allah (C.C.) fırsat vermesin.

Saygılarımla.

Fahrettin ÖZMEN

Okunma : 2607