Karamandan.com

Karamandan.com

21 Eylül 2020 Pazartesi
Gülüzar'ın Gönlüne Dokunalım
Karamanın güzel insanları Gülizar Desteklerinizi Bekliyor! Gülizar’ın gönlüne birlikte dokunalım, onu birazcık gülümsetelim.
Kategori : Köşe Yazıları
27 Aralık 2017 12:10
 
Gülüzar'ın Gönlüne Dokunalım
karaman

Karamanın güzel insanları Gülizar Desteklerinizi Bekliyor! Gülizar’ın gönlüne birlikte dokunalım, onu birazcık gülümsetelim. Ne dersiniz!

Gülizar Kılıçoğlu henüz 13 yaşında ve yaklaşık 7 yıldır lösemi hastası, 8 ay önce babası vefat etti, aile Karamanda yaşıyor.Şuan aile tedavi için Antalya’da.
Gülizar’a ilik nakli yapılması gerekiyor. Konya’da ilik nakli yapılamadığı için Antalya’ya sevk edilmiş. Uygun ilik bulunamamış.Çeşitli ilaçlar veriliyor ve bu ilaçlar ciğerde mantar meydana getirmekte. Kılıçoğlu ailesi Antalyadan ev tutmuşlar tedavinin daha kolay devam etmesi için fakat çocuğun durumu iyi olmadığı için doktorlar hastaneden ayrılmasına ve refakatçinin dışarı ile bağlantısına izin vermiyor.

8 Ay önce Babaları vefat eden ailenin, Bir Anne bir abisi var abide Karamandaki işini bırakmak zorunda kalmış ailesinin yanında olmak için. Hijyen nedeniyle ona da kardeşini görme izni verilmediğini söylüyor.

“Ne çok acı var.” diyordu Cahit Zarifoğlu bir dizesinde, Erdem Bayazıt ise adeta acıya doymuşluğunu haykırıyordu “Seni de vururlar birgün ey acı!” diyerek.

Gelin elele, gönül gönüle verelim Gülizar’ın yaşama sevincine katkıda bulunalım. Onu kendi memleketinden uzakta unutulmuşluk hissinden kurtaralım. Onun siyah beyaz hikayesini rengarenk bir dünyaya çevirelim.
Bu şehirde o kadar çok sevgiye, ilgiye muhtaç çocuklar var ki, bu çocuklar sizlerin tatlı bir tebessümünüze ve şevkat elinize ihtiyaç duyuyorlar.

Gelin, biz size lösemi hastası kızımıza ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini verelim, Gülizar’ın gönlüne birlikte dokunalım, onu birazcık gülümsetelim. Ne dersiniz!

İLETİŞİM: Osman Kılıçoğlu: 0546 569 94 92

Okunma : 5128
EKSPERTİZ
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
SON DAKİKA: ŞEHİDİMİZ VAR
18 Eylül 2020 Okunma: 15859 Gündem
Karaman'da pancar üreticilerinin sorunları masaya yatırıldı
17 Eylül 2020 Okunma: 15114 Tarım
Otomobiller kafa kafaya çarpıştı
17 Eylül 2020 Okunma: 8541 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın