Karamandan.com

Karamandan.com

18 Şubat 2020 Salı
Gülüzar'ın Gönlüne Dokunalım
Karamanın güzel insanları Gülizar Desteklerinizi Bekliyor! Gülizar’ın gönlüne birlikte dokunalım, onu birazcık gülümsetelim.
Kategori : Köşe Yazıları
27 Aralık 2017 12:10
 
Gülüzar'ın Gönlüne Dokunalım

Karamanın güzel insanları Gülizar Desteklerinizi Bekliyor! Gülizar’ın gönlüne birlikte dokunalım, onu birazcık gülümsetelim. Ne dersiniz!

Gülizar Kılıçoğlu henüz 13 yaşında ve yaklaşık 7 yıldır lösemi hastası, 8 ay önce babası vefat etti, aile Karamanda yaşıyor.Şuan aile tedavi için Antalya’da.
Gülizar’a ilik nakli yapılması gerekiyor. Konya’da ilik nakli yapılamadığı için Antalya’ya sevk edilmiş. Uygun ilik bulunamamış.Çeşitli ilaçlar veriliyor ve bu ilaçlar ciğerde mantar meydana getirmekte. Kılıçoğlu ailesi Antalyadan ev tutmuşlar tedavinin daha kolay devam etmesi için fakat çocuğun durumu iyi olmadığı için doktorlar hastaneden ayrılmasına ve refakatçinin dışarı ile bağlantısına izin vermiyor.

8 Ay önce Babaları vefat eden ailenin, Bir Anne bir abisi var abide Karamandaki işini bırakmak zorunda kalmış ailesinin yanında olmak için. Hijyen nedeniyle ona da kardeşini görme izni verilmediğini söylüyor.

“Ne çok acı var.” diyordu Cahit Zarifoğlu bir dizesinde, Erdem Bayazıt ise adeta acıya doymuşluğunu haykırıyordu “Seni de vururlar birgün ey acı!” diyerek.

Gelin elele, gönül gönüle verelim Gülizar’ın yaşama sevincine katkıda bulunalım. Onu kendi memleketinden uzakta unutulmuşluk hissinden kurtaralım. Onun siyah beyaz hikayesini rengarenk bir dünyaya çevirelim.
Bu şehirde o kadar çok sevgiye, ilgiye muhtaç çocuklar var ki, bu çocuklar sizlerin tatlı bir tebessümünüze ve şevkat elinize ihtiyaç duyuyorlar.

Gelin, biz size lösemi hastası kızımıza ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini verelim, Gülizar’ın gönlüne birlikte dokunalım, onu birazcık gülümsetelim. Ne dersiniz!

İLETİŞİM: Osman Kılıçoğlu: 0546 569 94 92

Okunma : 4711
EKSPERTİZ
maboto
guney sigorta
YARIŞMA
seç
başarı
Gündem haberleri
Karaman'a Büyük Saygısızlık
16 Şubat 2020 Okunma: 16912 Gündem
Karaman'da silahlı magandalar dehşet saçtı
16 Şubat 2020 Okunma: 9877 Asayiş
TEM'de feci kaza! Karamanlı genç hayatını kaybetti
16 Şubat 2020 Okunma: 7983 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın