Karamandan.com

Karamandan.com

29 Mart 2020 Pazar
EVDEN ÇIKMADAN SATILIK DAİRELERİ GEZİN
KARAMAN’IN YENİLİKÇİ EMLAKÇISI EMLAK REYONU 360 DERECE SANAL TUR UYGULAMASI İLE KARAMAN’DAKİ SATILIK DAİRELERİ GEZMENİZİ SAĞLIYOR.
Kategori : Duyurular
27 Mart 2020 09:46
 
EVDEN ÇIKMADAN SATILIK DAİRELERİ GEZİN

KARAMAN’IN YENİLİKÇİ EMLAKÇISI EMLAK REYONU 360 DERECE SANAL TUR UYGULAMASI İLE KARAMAN’DAKİ SATILIK DAİRELERİ GEZMENİZİ SAĞLIYOR.

“WEB sitemizi ziyaret ederek, portföyümüzdeki tüm gayrimenkulleri, evinizden 360 derece SANAL TUR ile sanki oradaymış gibi gezebilir, Whatsapp ve Messenger üzerinden bilgi alabilirsiniz. “ diyen şirket yetkilileri yaptıkları açıklamada şu ifadelere yer verdiler;

Değerli Müşterilerimiz,

Covid-19 virüs salgınının dünya genelinde 190’ ın üzerinde ülkede tespit edilmiş olması, virüsün merkez üssünün Dünya Sağlık Örgütü tarafından Avrupa olarak belirlenmesi, ülkemizde de gerekli önlemlerin alınmasını zorunlu kılmıştır.

Satılık Emlak ilanları için tıklayın.

EMLAK REYONU olarak devletimizin tavsiyelerine tamamen uyduğumuzu; ayrıca toplum sağlığının her şeyden daha önemli olduğunun önemseyerek bu bağlamda çalışmalarımızı, #evdehayatvar, #evdekal #evdekalkaraman diyerek, home ofis hizmet vermeye devam ediyoruz. Olağan üstü zamanlarda birlik olmanın gerekliliği hepimiz için aşikardır.

Firmamızın bünyesinde kurmuş olduğumuz web sitemizi ziyaret ederek, portföyümüzdeki tüm gayrimenkulleri, evinizden 360 derece SANAL TUR ile sanki oradaymış gibi gezebilir, bilgi almak istediğiniz gayrimenkul için Whatsapp ve Messenger üzerinden mesaj yazabilir veya ilgili gayrimenkul danışmanını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerimizin hizmetlerimizden bu yolla faydalanması, önümüzdeki günlerde hepimiz için daha faydalı olacaktır. Aklın ve vicdanın özgür bırakıldığında, hiçbir engelin aşılamaz olmadığını anlamış bir millet olarak, bugüne kadar hep yapmış olduğu gibi bu zor ve olağan üstü durumlardan da olabildiğince daha az zarar alarak kurtulmamız ümidiyle. 
#evdehayatvar #evdekalkaraman #evdekal

Satılık Emlak ilanları için tıklayın.

360° Sanaltur nasıl kullanılır tıkla öğren.

Okunma : 1694
Foto galeri
EKSPERTİZ
seç
maboto
atsepete
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman Konya yolunda trafik kazası 4 ölü var
28 Mart 2020 Okunma: 39620 Asayiş
SON DAKİKA: OSB YOLUNDA AMBULANS KAZASI
25 Mart 2020 Okunma: 17155 Asayiş
Karaman'da coronavirüs karantinaları devam ediyor
26 Mart 2020 Okunma: 11961 Sağlık
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın