Corona gerçekten çorbadan mı çıktı? | Karamandan.com - Karaman Haber

Corona gerçekten çorbadan mı çıktı? | Karamandan.com - Karaman Haber

29 Mart 2020 Pazar
Corona gerçekten çorbadan mı çıktı?

Bizde yedik 

2020’nin ilk çeyreğini bitirdik, birçok felakete şahit olduk ancak bu Covid-19 insanlığı kasıp kavuruyor. Nedir bu Corona?
Yarasa çorbasından ortaya çıkan bir virüs mü? Bence HAYIR! Çin yıllardır yarasa, köpek, kurbağa, fare … gibi sıra dışı canlıları türlü türlü şekilde tüketiyorlar. İlk kez yemiyorlar. Neden daha öncesinde bu virüs ortaya çıkmadı.

Neden bu sene çıktı? Her 100 yılda bir virüs ortaya çıkıyor;

1720 – Marsilya Salgını 1820 – Kolera Pandemisi 1920 –

İspanyol gribi, domuz gribi, kuş gribi bu sene ise adı Corona virüsü oldu hiç şaşmıyor nerdeyse her yılda bir ortaya girip , virüs çıkıyor.

En önemli konulardan birisi peki virüsler kasıtlı mı yoksa tesadüfen mi ortaya çıkıyor? Kendi kendine üremiyor sonuçta, virüs adı verilen bu illetler siyonist kendiniz bilmezler tarafından bilinçli bir şekilde oluşturuluyor ve yayılıyor. Önce hangi kesime hitap edileceğine bakıyorlar, gençlere mi? Çocuklara mı? Yoksa yaşlılara mı?

Bu corona virüsü yaşlılara karşı nüfus planlaması yapma amacı olan kendini bilmezlerin işidir! Sonrasında yayılması istendiği ülke (bölgeye) yaymak için belirlenen yerlerde ki alanlara ajanlar o bölgeye, yerli gibi davranıp virüsü bir yemeğe veya temas edeceği (herhangi bir şeye) enjekte ediyor ve ortadan kayboluyor.

Özellikle nüfusu çok olan veya rakibi olduğu ülkelere uyguluyor. Maalesef ki başarılı da oluyorlar. Bunlar planları dahilinde kendileri çıkardıkları bu illet virüsün aşısını da ellerinde hazır bir şekilde tutuyorlar.

Dünya’ya virüs yayıldıkça, ölümler arttıkça, insanlar çok zorda kaldığı zaman, ABD “virüsün aşısını bulduk” diyerek dünya’ ya haber salacak ve birçok ülkeye satacak, ülkeler aşıyı almak mecburiyetinde oldukları için ABD deli paralar kazanacak ABD bu durumda kendi ülke ekonomisini düzeltecek.

Üzülerek söylemek istiyorum ki Türkiye’ye de yayılacağı için diğer devletlere sattıkları gibi bize de satacaklar. Almak zorunda kalacağız. Türkiye Sağlık bakanlığı da aşı için sipariş verecek.

 Problem ABD’nin aşıyı çıkarıp para kazanması ve en büyük sorun bundan sonra başlıyor.

Asıl sorun şu ki : Virüsün şifası (tedavisi) diyerek sattıkları aşılar virüsten daha zararlı olacak olması, aşılar başta kısırlık olmak üzere genetiğimizi ve DNA’larımız bozacak organizmalara sahip olması , çok değil 3-6 ay sonra virüs çoğaldıkça insanlar telaşe, panik ve curcuna yaşandığında ABD gelecek (Siyonist devletlerinden birisi) ve Aşısını bulduk diyecek , O kadar ülke o kadar devlet araştırmasını yaparken sadece onun ortaya çıkması, virüsün Amerika’nın bir oyunu olduğu insanların anlamasını sağlayacak , ancak iş işten geçecek.

Allah insan ayrımı yapmadan bu yalan oyunun içerisinde olmayan tüm insanlığı korusun inşallah, bu salgını dünyaya enjekte eden insanları da ALLAH kahhar ismiyle kahru perişan eylesin...Zalimler için yaşasın cehennem...!!!

Son olarak lütfen devlet adamlarımızın uyarılarını dikkate alalım bu durumu en az kayıp ile atlatalım.

Tedbir bizden takdir Allah’ındır.

Sağlıkla kalın…

Saygılarımla.

Ali GÜNAY

Okunma : 1527