Karamandan.com

Karamandan.com

16 Ekim 2019 Çarşamba
Başkan Kalaycı Çalışmaları Denetledi
Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, şehrin farklı bölgelerinde yürütülen çalışmaları denetledi.
Kategori : Gündem
11 Ekim 2019 16:51
 
Başkan Kalaycı Çalışmaları Denetledi

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, şehrin farklı bölgelerinde yürütülen çalışmaları denetledi. 

Sokakta karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Kalaycı; “Yaptığımız hizmetlerin karşılığında dua almak bize güç veriyor” dedi.

Karaman Belediyesi tarafından şehrin farklı bölgelerinde yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmaları devam ediyor. Siyahser Mahallesi ve Alişahane Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, yağışlar başlamadan önce ihtiyaç duyulan bölgelerdeki asfalt, kaldırım ve yağmursuyu hattı çalışmalarını tamamlamak istediklerini belirtti. 
Altı ay gibi kısa bir süre içerisinde mahallelerdeki birçok eksikliklerin giderildiğini ifade eden Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, birçok noktada oluşturulan geçici otopark alanlarının da vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırdığını söyledi. 

Başkan Kalaycı açıklamasında: “Bazı bölgelerde bu zamana kadar asfalt, kaldırım ve yağmursuyu hattı gibi önemli çalışmalar yapılmamış. Bu eksiklikleri tespit ederek yaptığımız planlama çerçevesinde özellikle kış mevsimi gelmeden tamamlamak işitiyoruz. Bu arada 100’ün üzerindeki farklı bölgede geçici otopark alanları oluşturduk. Şehrin çeşitli yerlerinde tehlike arz eden ve yıkılmaya yüz tutmuş metruk binaları yıkarak hem kötü amaçlı kullanılmasını engelliyor hem de bu arsalar üzerinde düzenleme yaparak otopark alanına dönüştürüyoruz” dedi.

“Tek Amacımız Aziz Milletimize Kaliteli Hizmet Sunmak”

Siyahser ve Alişahane Mahalleleri’ndeki inceleme gezisinde Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’yı karşısında gören vatandaşlar da Başkan Kalaycı’ya yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, sohbet etti. “Yaptığımız hizmetlerin karşılığında dua almak bize güç veriyor” diyen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı: “Gittiğimiz her yerde bizleri karşılayan ve belediye binasında ziyarete gelen tüm hemşerilerimizin ‘Allah sizden razı olsun” demesi ve çalışmalarımızın takdir görmesi tüm yorgunluğumuzu alıyor. Bizim tek amacımız var o da bu aziz milletimize kaliteli ve nitelikli hizmetler sunmak. Halkımızla birlikte el ele vererek Karamanımızı daha ileriye seviyeye ulaştıracağız” şeklinde konuştu.
 

Okunma : 1083
Foto galeri
guney sigorta
maboto
seç
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
MasterChef Programında Etli Ekmek Rezilliği
12 Ekim 2019 Okunma: 107940 Yaşam
Kim Milyoner Olmak İster? 836.yeni bölüm izle!
13 Ekim 2019 Okunma: 13662 Magazin
Bakanlık hileli ürünleri ifşa etti Karaman'dan 6 firma var
14 Ekim 2019 Okunma: 11978 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın