Video galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 11 Ağustos 2015  -  Saat : 12:37:14   Görüntülenme: 8278
Karaman'da yaşamaktan memnun musunuz?
Karamandan,com haber sitesi olarak halkın nabzını tutmaya devam ediyoruz, Mikrofonumuzu halka uzattık ve Karaman'ı ve güncel konuları sorduk, Genel olarak halkımıza şu soruları sorduk; Karaman'da yaşamaktan memnunmusunuz? Karaman'ın en çok sevdiğiniz yönleri ve en sevmediğiniz yönleri nelerdir? Karaman Mİlletvekillerini tanıyor musnuz? Karaman Belediye Başkanını tanıyor musunuz? Karaman Belediyesi'nin çalışmalarını nasıl buluyorsunuz? Milletvekilleri ve belediye başkanına ne söylemek isterdiniz? Bugün seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz? Neden?  Videoda kullanılan müzik Karamanlı sanatçı Mesut Murat'ın "Karamanlım" adlı eseridir.
Karaman'da yaşamaktan memnun musunuz?

Karamandan,com haber sitesi olarak halkın nabzını tutmaya devam ediyoruz, Mikrofonumuzu halka uzattık ve Karaman'ı ve güncel konuları sorduk,

Genel olarak halkımıza şu soruları sorduk; Karaman'da yaşamaktan memnunmusunuz? Karaman'ın en çok sevdiğiniz yönleri ve en sevmediğiniz yönleri nelerdir? Karaman Mİlletvekillerini tanıyor musnuz? Karaman Belediye Başkanını tanıyor musunuz? Karaman Belediyesi'nin çalışmalarını nasıl buluyorsunuz? Milletvekilleri ve belediye başkanına ne söylemek isterdiniz? Bugün seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz? Neden? 

Videoda kullanılan müzik Karamanlı sanatçı Mesut Murat'ın "Karamanlım" adlı eseridir.

Kameraman/ Montaj ; Lütfi Tekin Sunucu ; Sena Kocatürk