Karamandan.com

Karamandan.com

20 Ekim 2019 Pazar
360 Derece Karaman Sanal Tur | Tartan Evi
Emlak Reyonu sponsorluğunda Karamandan.
Kategori : Karaman Resimleri
08 Ağustos 2019 18:22
 
360 Derece Karaman Sanal Tur | Tartan Evi

Emlak Reyonu sponsorluğunda Karamandan.com'da başlattığımız 360 derece Karaman sanal turlarında şimdiki durağımız Tartan Evi.

Karaman'ın tarihi eserlerini, coğrafi güzelliklerini aktaracağımız serimizde 360 görsellikle Tartan Evi'nin kapılarını sizlere açıyoruz.

Sanal tur sayesinde Tartan Evi'nin odalarını gezebilir, bahçesinin güzelliğini seyredebilir, mimarisini inceleyebilirsiniz.

Sanal tur nedir?

Sanal tur, bir mekanın internet ortamına ileri düzey görsel seçenekler ile ve profesyonel fotoğraf makineleri ile çekimleri yapılıp özel programlar aracılığı ile aktarılmasıdır. Sanal tur her türlü iç ve dış mekanın bilgisayar aracılığıyla internet ortamında izlenmesine olanak sağlar. Bu esnada kullanıcı mobilde dokunarak, bilgisayarlarda fare veya klavye yardımı ile sahnenin içinde yukarı, aşağı ve sağa sola olmak üzere 3 boyutlu bir gezinti yapabilir.

360° Sanal Tur ile interaktif olarak gezinti olanağı sağlar. Bu sayede kişi kendini ortamdaymış gibi hissedebilmektedir. Tur alanına eklenen yeni kapılar ile ortamlar arası geçiş yapmak mümkündür. 360° Sanal Tur'da kullanılan yüksek çözünürlükte fotoğraflar sayesinde, alanlara zoom yapılabilmekte ve aynı anda detaylar da incelenebilmektedir.

Örneğin bir dış mekandan kapıyı tıklayarak bir başka iç mekana geçmek, duvarda gördüğünüz bir tabloya yakından bakmak aynı zamanda mekanın ruhuna uygun müzik dinlemek kolaylıkla mümkündür.

Sizler de istediğiniz bir kapalı yada açık hava mekanını bu şekilde 360o sanal tur yaptırmak isterseniz whatsApp/Telefon:  0 553 359 76 60

Lütfen tam ekran izleyin

Okunma : 2972
maboto
guney sigorta
EKSPERTİZ
seç
Gündem haberleri
Binlerce kişiye Karaman'ın nerede olduğunu öğretti
16 Ekim 2019 Okunma: 10176 Yaşam
Traktörün altında can verdi
16 Ekim 2019 Okunma: 9722 Asayiş
SON DAKİKA: AK Parti Merkez İlçe Başkanı Atandı
16 Ekim 2019 Okunma: 9522 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın