Karamandan.com

Karamandan.com

04 Temmuz 2020 Cumartesi
karaman

360 Derece Karaman Sanal Tur | Tartan Evi
Emlak Reyonu sponsorluğunda Karamandan.
Kategori : Karaman Resimleri
08 Ağustos 2019 18:22
 
360 Derece Karaman Sanal Tur | Tartan Evi

Emlak Reyonu sponsorluğunda Karamandan.com'da başlattığımız 360 derece Karaman sanal turlarında şimdiki durağımız Tartan Evi.

Karaman'ın tarihi eserlerini, coğrafi güzelliklerini aktaracağımız serimizde 360 görsellikle Tartan Evi'nin kapılarını sizlere açıyoruz.

Sanal tur sayesinde Tartan Evi'nin odalarını gezebilir, bahçesinin güzelliğini seyredebilir, mimarisini inceleyebilirsiniz.

Sanal tur nedir?

Sanal tur, bir mekanın internet ortamına ileri düzey görsel seçenekler ile ve profesyonel fotoğraf makineleri ile çekimleri yapılıp özel programlar aracılığı ile aktarılmasıdır. Sanal tur her türlü iç ve dış mekanın bilgisayar aracılığıyla internet ortamında izlenmesine olanak sağlar. Bu esnada kullanıcı mobilde dokunarak, bilgisayarlarda fare veya klavye yardımı ile sahnenin içinde yukarı, aşağı ve sağa sola olmak üzere 3 boyutlu bir gezinti yapabilir.

360° Sanal Tur ile interaktif olarak gezinti olanağı sağlar. Bu sayede kişi kendini ortamdaymış gibi hissedebilmektedir. Tur alanına eklenen yeni kapılar ile ortamlar arası geçiş yapmak mümkündür. 360° Sanal Tur'da kullanılan yüksek çözünürlükte fotoğraflar sayesinde, alanlara zoom yapılabilmekte ve aynı anda detaylar da incelenebilmektedir.

Örneğin bir dış mekandan kapıyı tıklayarak bir başka iç mekana geçmek, duvarda gördüğünüz bir tabloya yakından bakmak aynı zamanda mekanın ruhuna uygun müzik dinlemek kolaylıkla mümkündür.

Sizler de istediğiniz bir kapalı yada açık hava mekanını bu şekilde 360o sanal tur yaptırmak isterseniz whatsApp/Telefon:  0 553 359 76 60

Lütfen tam ekran izleyin

Okunma : 4072
guney sigorta
EKSPERTİZ
karaman


Gündem haberleri
Tek Ailesinin Acı Kaybı
30 Haziran 2020 Okunma: 19279 Yaşam
Karaman’da bir fabrika virüs nedeniyle üretimi durdurdu
01 Temmuz 2020 Okunma: 18919 Ekonomi
SON DAKİKA: Tuvalette can verdi
30 Haziran 2020 Okunma: 10046 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın