Karamandan.com

Karamandan.com

22 Ağustos 2019 Perşembe
360 Derece Karaman Sanal Tur | Aktekke Camii
Emlak Reyonu sponsorluğunda Karamandan.
Kategori : Karaman Resimleri
29 Temmuz 2019 15:13
 
360 Derece Karaman Sanal Tur | Aktekke Camii

Emlak Reyonu sponsorluğunda Karamandan.com'da başlattığımız 360 derece Karaman sanal turlarımızın ilkini yayınlıyoruz.

Karaman'ın tarihi eserlerini, coğrafi güzelliklerini bu seride sizlere aktaracağız. Karaman'ın tüm değerleri 360 derece görsellikle dünyaya açılıyor. 

İl durağımız Aktekke ( Mader-i Mevlana) Camisi 360 derece uygulaması ise tarihi caminin çilehaneler dahil tüm detaylarını oturduğunuz yerden gezebilirsiniz.

Sanal tur, bir mekanın internet ortamına ileri düzey görsel seçenekler ile ve profesyonel fotoğraf makineleri ile çekimleri yapılıp özel programlar aracılığı ile aktarılmasıdır. Sanal tur her türlü iç ve dış mekanın bilgisayar aracılığıyla internet ortamında izlenmesine olanak sağlar. Bu esnada kullanıcı mobilde dokunarak, bilgisayarlarda fare veya klavye yardımı ile sahnenin içinde yukarı, aşağı ve sağa sola olmak üzere 3 boyutlu bir gezinti yapabilir. 

360° Sanal Tur ile interaktif olarak gezinti olanağı sağlar. Bu sayede kişi kendini ortamdaymış gibi hissedebilmektedir. Tur alanına eklenen yeni kapılar ile ortamlar arası geçiş yapmak mümkündür. 360° Sanal Tur'da kullanılan yüksek çözünürlükte fotoğraflar sayesinde, alanlara zoom yapılabilmekte ve aynı anda detaylar da incelenebilmektedir.

Örneğin bir dış mekandan kapıyı tıklayarak bir başka iç mekana geçmek, duvarda gördüğünüz bir tabloya yakından bakmak aynı zamanda mekanın ruhuna uygun müzik dinlemek kolaylıkla mümkündür.

Sizler de istediğiniz bir kapalı yada açık hava mekanını bu şekilde 360o sanal tur yaptırmak isterseniz whatsApp/Telefon:  0 553 359 76 60

Lütfen tam ekran izleyin

 

Okunma : 4272
maboto
EKSPERTİZ
guney sigorta
Gündem haberleri
Youtube video ücretsiz nasıl indirilir? instatakipci indirme
19 Ağustos 2019 Okunma: 40417 Eğitim
Karaman’da cinayet!
21 Ağustos 2019 Okunma: 16107 Asayiş
Bahçe evine giden genç, babası tarafından ölü bulundu
21 Ağustos 2019 Okunma: 14213 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın