Karamandan.com

Karamandan.com

18 Şubat 2020 Salı
Önce donacağız, sonra... Karaman hava durumu
Karaman'da kar yağışının ardından hissedilen sert soğuklar yavaş yavaş yerini güneşli havalara bırakacak fakat önümüzdeki birkaç güne daha dikkat edilmesi gerekiyor.
Kategori : Karaman Hava Durumu
22 Ocak 2020 15:23
 
Önce donacağız, sonra... Karaman hava durumu

Karaman'da kar yağışının ardından hissedilen sert soğuklar yavaş yavaş yerini güneşli havalara bırakacak fakat önümüzdeki birkaç güne daha dikkat edilmesi gerekiyor.

Karaman'da geride bıraktığımız günlerde etkili kar yağışı ve ardından gelen ayazlarla birlikte hava sıcaklıkları sıfırın altına düşerek 'soğuk' tam anlamıyla hissedildi.

Meteorolojiden alınan verilere göre, bugünden itibaren (22 Ocak Çarşamba) yüzünü gösteren güneşin etkisi önümüzdeki 5 güne yayılacak.

22 Ocak Çarşamba ve 23 Ocak Perşembe günleri (bugün ve yarın) öğle saatlerinde güneşin etkisiyle soğuklar bir nebze kırılsa da, akşam saatlerinde sıcaklıklar sıfırın altında 5 dereceye kadar gerileyebilir.

Perşembe günü hafif kar yağışı olabilir!

Meteorolojiden alınan bilgiye göre, hava sıcaklıklarında ani değişimler yaşanması muhtemelken, 23 Ocak Perşembe günü sıcaklıklar sıfırın altında 4 derece ve sıfırın üzerinde 6 derece arasında değişkenlik gösterecek. Bununla birlikte yarın günün belirli saatlerinde hafif kar yağışı meydana gelebilir.

Kritik gün Cuma!

Yine meteorolojinin verilerine göre, 24 Ocak Cuma gününden itibaren hava sıcaklıkları yavaş yavaş artış gösterecek. Yapılan bir uyarıya göre de Cuma günü sert ve soğuk bir havanın hakim olması beklenen Karaman'da sıcaklıklar sıfır ile sıfırın altında 10 derece arasında değişken olacak.

Cuma gününün soğuk geçmesinin ardından Karaman'da havalar haftasonu ısınmaya başlayacak. Az bulutlu ve güneşli bir havanın hakim olması beklenen Karaman'da sıcaklıklar 10 dereceye kadar yeniden ulaşabilecek.

Karaman'ın önümüzdeki haftaya da (27 Ocak Pazartesi) yağmur yağışı ile başlaması bekleniyor.

 

Okunma : 8508
Foto galeri
guney sigorta
EKSPERTİZ
başarı
maboto
seç
YARIŞMA
Gündem haberleri
Satılık araç ilanlarına iki zorunluluk geliyor
17 Şubat 2020 Okunma: 27159 Gündem
Karaman'a Büyük Saygısızlık
16 Şubat 2020 Okunma: 17660 Gündem
Hastane Önünde Ambulans Kaza Yaptı!
17 Şubat 2020 Okunma: 10950 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın