Karamandan.com

Karamandan.com

26 Mayıs 2020 Salı
Karaman için 5 günlük hava durumu
Yeni haftada Karaman hava durumu raporu.
Kategori : Karaman Hava Durumu
17 Şubat 2020 16:43
 
Karaman için 5 günlük hava durumu

Yeni haftada Karaman hava durumu raporu.

Meteorolojiden alınan verilere göre Karaman'da sıcaklıklar hafta içerisinde artış gösterecek. Haftasonuna ise yağış beklenirken sıcaklıklarında yeniden hafta içine göre düşeceği tahmin ediliyor.

Meteorolojiden alınan bilgilere göre, 18 Şubat Salı günü (yarın) Karaman'da parçalı bulutlu ve kısmen güneşli bir hava hakim olacak. Hava sıcaklığı en düşük sıfırın altında 2 derece en yüksek ise 10 derece olarak hissedilecek.

19 Şubat Çarşamba günü parçalı bulutlu ve kısmi güneşli havanın etkisi devam edecek. Hava sıcaklığı 0 derece ile 9 derece arasında değişkenlik gösterecek.

20 Şubat Perşembe günü ise çok bulutlu bir hava beklenmesine karşın haftanın en sıcak günü olacağı tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı 13 dereceye kadar yükselebilecekken en düşük 1 derece olacak.

Karaman'da haftasonu yağmur beklentisi

Yeni haftanın son gününde ise (21 Şubat Cuma) Karaman için yağmur beklentisi var. 3 derece ile 10 derece arasında değişkenlik gösteren hava sıcaklığı beklenirken yağmur yağışının etkili olacağı tahmin ediliyor.

karaman hava durumu, 5 günlük karaman hava durumu

Cuma günü başlayan yağmur haftasonunda etkisini devam ettirebilir. 22 Şubat Cumartesi günü ise Karaman için karla karışık yağmur tahminleri yürütülüyor. Karla karışık yağmur meydana gelirse 13 dereceye kadar yükselecek olan hava sıcaklığını 5 derece ortalamasına geriletebilir.

 

Okunma : 8147
Foto galeri
seç
karaman


atsepete
guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 9671 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 8223 Asayiş
Karaman Sokakları boş kaldı!
23 Mayıs 2020 Okunma: 5674 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın