Karamandan.com

Karamandan.com

06 Temmuz 2020 Pazartesi
karaman

Karaman Hava Durumu!
Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, Karaman ve Türkiye geneli yeni bir soğuk havanın etkisi altına girdi.
Kategori : Karaman Hava Durumu
27 Mayıs 2020 13:28
 
Karaman Hava Durumu!

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, Karaman ve Türkiye geneli yeni bir soğuk havanın etkisi altına girdi.

Yurdun büyük bir bölümünde yağışlar beklenirken Karaman'da hava sıcaklıkları hissedilir derecede düşüş gösterdi.

Karaman'da kuvvetli olarak saate 74-88 km hızla etkili olan lodosa karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyarıda bulunuldu.

Yurt Genelinde Son Durum!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara, Ege, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz, Isparta ve Burdur çevreleri ile Antalya’nın batı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların İç Ege, Batı Karadeniz’in iç kesimleri ile Bilecik çevrelerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor

Hava sıcaklığının Marmara ve Ege'de 1 ila 3 derece azalacağı, iç ve doğu kesimlerde 3 ila 5 dereceği artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın genellikle güney yönlerden, kuzeybatı kesimlerde kuzey yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, İç Anadolu' da kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Yağışların öğleden sonra İç Ege, Batı Karadeniz’in iç kesimleri ile Bilecik çevrelerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olunması gerekmektedir.

Okunma : 4700
Foto galeri
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karamanlı polis memuru hayatını kaybetti
03 Temmuz 2020 Okunma: 13199 Gündem
10.cu Kattan Atlayan Genç Hayatını Kaybetti
05 Temmuz 2020 Okunma: 10806 Asayiş
Cumartesi Pazarında yangın
04 Temmuz 2020 Okunma: 10303 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın