Karamandan.com

Karamandan.com

21 Ekim 2020 Çarşamba
Sulh Cezadan Satılık Mesken
  Apartmanın  4.
Kategori : İş İlanları
30 Ağustos 2008 14:44
 
Sulh Cezadan Satılık Mesken
karaman

  Apartmanın  4.katında içten ahşap

merdivenle teras kata irtibatlı, ayrıca teras katın apartmanın ortak mendiveniyle irtibatlı, toplam 187 m2 kullanım alanlı, keşif tarihi itibariyle mesken olarak kullanıldığı satışa konu dubleks meskenin alt katında 3 oda 1 salon, mutfak, banyo,wc.lavabo, antre ve hol bulunduğu antrede yapılmış olan ahşap merdivenle üst kata çıkıldığı, üst katta 2 oda , mutfak nişi,wc,antre ve apt.ortak merdivenine açılan kapının bulunduğu, güneş enerjisi ve merkezi kaloriferli ve asansörlü olan taşınmaz 107.322,25 YTL.  bedel ile  satılıktır. Saat : 10.00 – 10.15

SATIŞ ŞARTLARI :

1- Satış 09/09/2008 tarihinde Saat : 10.00 – 10.15   arası  Karaman Belediyesi Müzayede (Anons Odası) salonunda açık artırma usulü ile yapılacaktır. Bu artırmada tahmin edilen kıymetin % 60 ini ve rüçhanlı alacaklar varsa mecmuunu ve satış masraflarını geçmek şartı ile ihale olunur. Böyle bir bedelle alacaklı çıkmaz ise en çok artıranın taahhüdü baki kalmak şartıyla 19/09/2008 günü yine aynı saatlerde ikinci artırmaya çıkarılacaktır. Bu artırmada da rüçhanlı alacakların alacağını ve satış masraflarını ve taşınmazın tahmin edilen bedelinin %40 ını geçmesi şartı ile en çok artırana ihale olunur.

2- Artırmaya iştirak edeceklerin tahmin edilen bedelin % 20 si nisbetinde Pey akçesi veya bu miktar kadar Milli Bir Bankanın teminat mektubunu vermeleri lazımdır. Satış Peşin para iledir. Alıcı istediğinde 10 günü geçmemek üzere mehil verilebilir. Dellaliye, Resmi ihale pulu, harç ve masrafları Alıcıya aittir. Birikmiş vergiler Satış bedelinden ödenir.

3- İpotek sahibi Alacaklılara diğer ilgililerin (İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını hususiyle faiz ve masrafa dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile On beş gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır. Aksi takdirde hakları tapu sicili ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaklardır.

4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içersinde ödenmez ise İ.İ.K. nun 133. Maddesi gereğince ihale fesh edilir. İki ihale arasındaki farktan ve Kanuni Faizinden Alıcı ve kefilleri mesul tutulacak ve hiçbir hükme hacet kalmadan kendilerinden tahsil edilecektir.

5- Şartname ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için Dairede açık olup masrafı verildiğinde isteyen Alıcıya bir örneği gönderilebilir.

6- Yapılacak gazete ilanının açık artırma ilanı tebliğ  edilemeyen tapu ilgililerine İİk.128 m.ye göre ilanen tebliğ yerine kaim olmasına,

7- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin Karaman Sulh Hukuk Mahkemesinin 2008/10 Satış sayılı dosya numarası ile memurluğumuza başvurmaları ilan olunur.08/04/2008                                                                                                                          
                                                                                           
                                                                                            SEVİLAY GÖKALP
                                                                                             SATIŞ MEMURU
                                                                                          YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

Okunma : 4569
REKLAM
karaman


EKSPERTİZ
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman’da silahlı kavga: 1 yaralı
18 Ekim 2020 Okunma: 13496 Asayiş
Baba ve oğlunun öldüğü kaza kamerada
19 Ekim 2020 Okunma: 6761 Asayiş
Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçirdi
17 Ekim 2020 Okunma: 6686 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın