Karamandan.com

Karamandan.com

19 Haziran 2019 Çarşamba
Kulak Tedavileri
İzmir kliniğinde uzun yıllardır kulak, burun, boğaz ve yüz estetiği gibi hastalıkların tedavisini yapan Op.
Kategori : Sağlık
14 Ocak 2019 17:14
 
Kulak Tedavileri

İzmir kliniğinde uzun yıllardır kulak, burun, boğaz ve yüz estetiği gibi hastalıkların tedavisini yapan Op. Dr. Cem Karas’ın kliniği Mavişehir semtinde bulunmaktadır. Kliniğinde kulak burun boğaz ile ilgili geniz eti tedavisinden bademcik ameliyatına kadar birçok ameliyatı gerçekleştiren Karas, yurt içinde ve yurt dışında gerek KBB gerekse de estetik alanında uzun yıllar eğitim almıştır. Yurt dışındaki estetik merkezlerinde de üyeliği bulunan Cem Karas, cerrahi müdahalenin yanında ilaç tedavisi de uygulayarak hastalarının tüm rahatsızlıklarının tedavisini yapmaktadır. Doktorun ülkede en çok tanınmasını sağlayan KBB alanında şimdiye dek yaptığı ameliyat sayısı 25 bini geçmiş bulunmaktadır. Hastaları tarafından her zaman olumlu yorum alan doktor özellikle kulakta ani işitme kaybı gibi rahatsızlıkları tedavi etmektedir.

İşitme Kaybı ve Enfeksiyon

Op. Dr. Cem Karas, kulakta travma sonucu ya da doğum ile birlikte ortaya çıkan işitme kayıpları için de tedavi uygulamaktadır. Bu işitme kayıpları tedavi edilmeden önce nedenleri üzerinde durularak doğru teşhis koyulmakta ve hastanın tedavi sürecinin olumlu sonuçlanması sağlanmaktadır. Bazen ani işitme kaybı yaşlanmaya bağlı olabilir iken bazense kulak kirlerinden, enfeksiyonlardan da ileri gelebilmektedir. En son teknoloji ile üretilen cihazlar yardımı ile kulak ölçümleri ve duyma bozukluğunun şiddeti araştırılmakta, bozukluğun durumuna göre tedaviye geçilmektedir.

KBB Hastalıkları ve Tedavisi

Kulak burun boğaz ekseninde meydana gelen rahatsızlıkların, bu organların insan yaşamı için önemi göz önüne alındığında en çok önem verilmesi gereken rahatsızlıklar olduğunu gerçektir. İnsanlar tarafından fazla dikkate alınmayan kulak enfeksiyonu dahi ileride işitmede kayıp yaşanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle doktorun kliniğinde hastalığın tedavisine başlanıldığında tedavinin aksatılmaması önerilmektedir. Enfeksiyon ve diğer rahatsızlıkların ilerlemesi sonucu kulağın duymamaya başlaması cerrahi müdahaleyi gerektirebilmektedir. Bu gibi olumsuz durumlarda Op. Dr. Cem Karas’ın kliniğinde kulak enfeksiyonu da kısa süre içerisinde tedavi edilebilmektedir.

Burun Rahatsızlıkları ve Tedavisi

Burunda meydana gelen kanamalar, kırıklar, eğrilik, sinüzit gibi rahatsızlıklar doktorun kliniğinde tedavi edilebilmektedir. Bu tedavilerin uzun sürebilme ihtimaline ve hastaların uzakta oturması ihtimaline karşı klinik yanındaki otelle kliniğin anlaşması bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için https://cemkaras.com/ adresine bakınız.

Okunma : 750
guney sigorta
EKSPERTİZ
maboto
Gündem haberleri
Karaman'da "sarıkız" alarmı
18 Haziran 2019 Okunma: 28560 Asayiş
Karaman’da silahlı saldırıya uğrayan iki kişi yaralandı
15 Haziran 2019 Okunma: 14854 Asayiş
Karne almayı beklerken babasının vefat haberini aldı
16 Haziran 2019 Okunma: 11486 Yaşam
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın