Karamandan.com

Karamandan.com

17 Temmuz 2019 Çarşamba
Karaman hava durumu! Bu hafta kar yağışı...
Karaman'da geride bıraktığımız haftalarda yaşanan bahar havası yaşanmasının ardından gelen ani kar yağışı hava sıcaklıklarında tutarsızlık meydana getirdi.
Kategori : Hava Durumu
11 Şubat 2019 09:55
 
Karaman hava durumu! Bu hafta kar yağışı...

Karaman'da geride bıraktığımız haftalarda yaşanan bahar havası yaşanmasının ardından gelen ani kar yağışı hava sıcaklıklarında tutarsızlık meydana getirdi. Karaman genelinde yükselen sıcaklıkların ardından yağmur ve ardından kar yağışı yaşanmıştı. Bu hafta hava olayları nasıl seyredecek? Önümüzdeki birkaç günde Karaman'da yağmur ağırlıklı yağışları ve ardından tekrar kar yağışı bekleniyor. İşte gün gün Karaman'da bu haftanın beklenen hava olayları...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan verilere göre, Karaman'da hava durumu 11 Şubat Pazartesi (bugün), güneşli ve 4-11 derece aralığında geçeceği gösteriliyor.

Karaman'da bugün, 12 Şubat Salı (yarın) ve 13 Şubat Çarşamba günü hava durumu yine güneşli-parçalı bulutlu mevsime göre yüksek sıcaklıkta seyredecek. Fakat diğer günlerde yağmur yağışları ve ardından tekrar kar yağışı bekleniyor.

Hafanın en soğuk günlerinin haftasonu olması bekleniyor.

Kar yeniden geliyor!

Meteorolojinin verilerine göre, 14 Şubat Perşembe günü ve 15 Şubat Cuma günü 2 gün devam edecek yağmur yağışları Karaman'ı etkisi altına alacak. Sıcaklıklar Perşembe gününden itibaren düşüşe geçecek. Yağmur yağışların zaman zaman karla karışık olabileceği de belirtildi.

Uzmanlar, 2 gün yaşanacak yağmur yağışlarının ardından 16 Şubat Cumartesi günü ve 17 Şubat Pazar günü Karaman'a tekrar kar yağışı geleceğini tahmin ediyor.

Kar yağışının haftasonu süresince devam edebileceği de belirtildi.

 

Okunma : 8593
Foto galeri
maboto
guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da Trafik Kazası; 1 Yaralı!
15 Temmuz 2019 Okunma: 19103 Asayiş
Genç Yarışçımız Koray Kehya 1.Oldu 
15 Temmuz 2019 Okunma: 7399 Spor
5 kişi tutuklandı
17 Temmuz 2019 Okunma: 6479 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın