Karamandan.com

Karamandan.com

27 Eylül 2020 Pazar
Ülkeye dönmek isteyen gurbetçilerimize müjde
Bayramı Türkiye'de geçirmek için ülkeye dönmek isteyen gurbetçilerimize müjde! 59 ülkeden yaklaşık 25 bin Türk vatandaşının Ramazan ayını ve bayramı evlerinde geçirebilmeleri için devlet büyük çaplı bir operasyon başlattı.
Kategori : Gurbetçilere
17 Nisan 2020 12:46
 
Ülkeye dönmek isteyen gurbetçilerimize müjde
karaman

Bayramı Türkiye'de geçirmek için ülkeye dönmek isteyen gurbetçilerimize müjde!

59 ülkeden yaklaşık 25 bin Türk vatandaşının Ramazan ayını ve bayramı evlerinde geçirebilmeleri için devlet büyük çaplı bir operasyon başlattı. 

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 25 Bin Vatandaşımızın Ramazanı Evlerinde Geçirebilmesi İçin Operasyon Başlattık Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla 59 ülkeden yaklaşık 25 bin vatandaşın yaklaşan ramazan ayı ve bayramını evlerinde geçirebilmesi için büyük çaplı bir operasyon başlattıklarını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede, Türkiye'nin dünyanın neresinde olursa olsun vatandaşlarının yanında olduğunu belirtti. 

Salgına karşı yürüttükleri zorlu mücadele sürecinde dünyanın dört bir yanından 25 bin vatandaşı aileleriyle kavuşturduklarını kaydeden Oktay, "Şimdi de, Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla, 59 ülkeden yaklaşık 25 bin vatandaşımızın yaklaşan ramazan ayını ve bayramı evlerinde geçirebilmeleri için yine Dışişleri, İçişleri, Ulaştırma ve Altyapı, Sağlık, Gençlik ve Spor bakanlıklarımız ve ilgili valiliklerimizle birlikte büyük çaplı bir operasyon başlattık. Amacımız vatandaşlarımızın inşallah mübarek Ramazan Bayramı'nda sevdikleriyle kucaklaşmalarını sağlayabilmek." ifadelerini kullandı.

Oktay, milletin azimli, devletin güçlü ve kararlı olduğunu vurgulayarak, "Bu millet bu zorlu mücadeleyi de tarihte örneklerini defalarca sergilediği gibi hep birlikte kardeşlik ve dayanışma içinde kazanacaktır." değerlendirmesinde bulundu. Anadolu Ajansı

 

Okunma : 6011
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Başkan Bayram: Üreticilerimiz hibelerden yararlansın
23 Eylül 2020 Okunma: 22866 Tarım
Doktorlara 'Ölüyorum, beni kurtarın' diye yalvardım
24 Eylül 2020 Okunma: 8497 Gündem
Karaman'da yeni çalışma saatleri kararı
23 Eylül 2020 Okunma: 7234 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın