Karamandan.com

Karamandan.com

18 Aralık 2018 Salı
Yuvarlak Plaj Havlusu Modelleri Trend Oldu!
Plajlar şıklığın bambaşka bir form kazandığı alanlardır.
Kategori : Gündem
14 Eylül 2018 13:41
 
Yuvarlak Plaj Havlusu Modelleri Trend Oldu!

Plajlar şıklığın bambaşka bir form kazandığı alanlardır. Kadınlar yaz tatillerinde plaj şıklıklarıyla da göz kamaştırıyor. Stil sahibi kadınlar trendleri de yakından takip ettiğinden her daim 1 adım ileride olmayı başarıyor. Bu yaz plaj havlusu modelleriyle de stil sahibi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Ancak bunun için yuvarlak havlulara yönelmeniz gerekiyor.

Çünkü bu yaz yuvarlak kesimle sahip olan plaj havlusu modelleri moda! Bu tasarımlar arasında kilim desenleri kullanılarak otantik bir duruş kazandırılmış olanların biraz daha ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Siz de tercihinizi bu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Özellikle kilim desenli ya da etnik desenli bikini ve mayolar ile bu modellerin muhteşem bir uyum yakaladığı tüyosunu da sizlere aktaralım!

Yuvarlak Plaj Havlusu Modelleri İnternette!

Bu tasarımları bulmak için mağazalar arasında mekik dokumanız gerekmiyor. İnternetten online sipariş ile kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için https://www.barinehome.com adresine tıklamanız yeterli olacak. Bu sitede çok fazla model ve renk seçeneği bulunuyor. Böylece kendi tarzınıza uygun olan modelleri hemen bulabilirsiniz.

 

Okunma : 392
Gündem haberleri
47 YILDIR KAYIP OLAN AMCASINI BULDU
16 Aralık 2018 Okunma: 11224 Yaşam
Dinçer'in Cenazesine Yoğun Katılım
14 Aralık 2018 Okunma: 10971 Gündem
Evinin önünde duran arabasını yaktılar
16 Aralık 2018 Okunma: 10449 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın