Karamandan.com

Karamandan.com

24 Mart 2019 Pazar
Yuvarlak Plaj Havlusu Modelleri Trend Oldu!
Plajlar şıklığın bambaşka bir form kazandığı alanlardır.
Kategori : Gündem
14 Eylül 2018 13:41
 
Yuvarlak Plaj Havlusu Modelleri Trend Oldu!

Plajlar şıklığın bambaşka bir form kazandığı alanlardır. Kadınlar yaz tatillerinde plaj şıklıklarıyla da göz kamaştırıyor. Stil sahibi kadınlar trendleri de yakından takip ettiğinden her daim 1 adım ileride olmayı başarıyor. Bu yaz plaj havlusu modelleriyle de stil sahibi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Ancak bunun için yuvarlak havlulara yönelmeniz gerekiyor.

Çünkü bu yaz yuvarlak kesimle sahip olan plaj havlusu modelleri moda! Bu tasarımlar arasında kilim desenleri kullanılarak otantik bir duruş kazandırılmış olanların biraz daha ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Siz de tercihinizi bu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Özellikle kilim desenli ya da etnik desenli bikini ve mayolar ile bu modellerin muhteşem bir uyum yakaladığı tüyosunu da sizlere aktaralım!

Yuvarlak Plaj Havlusu Modelleri İnternette!

Bu tasarımları bulmak için mağazalar arasında mekik dokumanız gerekmiyor. İnternetten online sipariş ile kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için https://www.barinehome.com adresine tıklamanız yeterli olacak. Bu sitede çok fazla model ve renk seçeneği bulunuyor. Böylece kendi tarzınıza uygun olan modelleri hemen bulabilirsiniz.

 

Okunma : 504
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 20665 Gündem
Meteoroloji'den Karaman için 'Sarı Alarm'
22 Mart 2019 Okunma: 18384 Hava Durumu
Karamanlı Asker Şehit Oldu!
23 Mart 2019 Okunma: 13098 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın