Karamandan.com

Karamandan.com

07 Ağustos 2020 Cuma
Yusuf Baştuğ'dan Kurban Bayramı mesajı
Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kategori : Gündem
10 Ağustos 2019 11:15
 
Yusuf Baştuğ'dan Kurban Bayramı mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Baştuğ'un mesajı şu şekilde:

Bilindiği gibi, insani değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından büyük bir önem ve değere sahiptir. Hoşgörüyü ve sevgiyi temel alacak, önyargıları yok edecek, toplumları yakınlaştıracak bir ortama çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde, kırgınlık ve dargınlıkların son bulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının güçlendiği, hoşgörünün hâkim olduğu bir dünyada yaşamak ve kalıcı kılmak için birlik ve beraberliğimize daha da fazla önem vermemiz gerekmektedir.

Bizler çok önemli bir coğrafyada yaşayan ve geçmişinden gururla bahsedilen köklü bir medeniyet anlayışına sahip bir milletiz. Üzerinde yaşadığımız bu güzel memleketin en önemli kaynağı kültürel zenginliğimiz ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhudur. 

Bu güzel günlerde ve toplumsal hayatımızda daima hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını diliyorum. Kurban Bayramının tüm insanlığa, huzur, sağlık, bereket dolu bir yıl getirmesini dilerim. Kurban Bayramımız mübarek olsun. Rabbim kurbanlarımızı ve ibadetlerimizi kabul etsin.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

 

Okunma : 779
EKSPERTİZ
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da bir köy karantinaya alındı
04 Ağustos 2020 Okunma: 15335 Gündem
Yangın çıkan iş yerinde büyük çapta maddi hasar oluştu
03 Ağustos 2020 Okunma: 9830 Asayiş
Karaman'daki koronavirüs vaka sayısı Bakanlığın raporuna yansıdı
04 Ağustos 2020 Okunma: 9294 Sağlık
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın